Vista nie uruchamia się, brak pliku po użyciu Vista Glazz

Hej. :frowning:

Mam spory problem przez aplikację Vista Glazz. Chciałem podmienić nią pliki, aby móc zmieniać style systemu no i teraz gdy włączam Vistę, to wyświetla się taki napis:

456aab2732396db2m.jpg

Pojęcia nie mam, co robić. Przed instalacją tego programu utworzyłem punkt przywracania, ale gdy chciałem użyć narzędzia Przywracanie Systemu z oryginalnej płyty Win. Vista, to program twierdzi, że nie został utworzony żaden punkt przywracania.

Gdy chciałem skorzystać z opcji automatycznego wykrywania błędów i naprawy (etc. w każdym razie pierwsza opcja naprawy), to błędu w uruchamianiu systemu nie wykryto. :shock:

Próbowałem też skorzystać z opcji przywracania systemu z kopii zapasowej, ale narzędzie twierdzi, że nie wykryło żadnych kopii na dysku twardym czy DVD. System Win. Vista mam na partycji C, a kopię na partycji E więc nie wiem w czym jest problem.

Myślałem jeszcze o wierszu polecenia, ale nie mam pojęcia co tam wpisać. :frowning: Nie chcę stawiać systemu od nowa, ponieważ jest on już skonfigurowany odpowiednio pod moje potrzeby, a robienie tego od nowa, instalowanie aplikacji, tworzenie do nich skrótów itd. jest cholernie długą pracą, a mam tego sporo. :frowning:

Błagam, pomóżcie. :cry:

Vista Glazz tworzy kopie zapasową modyfikowanych plików. Nie możesz jej przywrócić ?

rokko nie miałem jak, bo w ogóle okienka mi się nie ładowały. Wyskakiwał ten błąd, co na zdjęciu, klikałem na OK i miałem czarne tło i kursor.

Ale już naprawiłem - ściągnąłem z Internetu zmodyfikowany plik UxTheme.dll i ręcznie go podmieniłem i póki co, Vista się uruchomiła i właśnie z niej piszę. Ale ponownie włączę komputer, bo muszę być pewien czy wszystko działa. ;))

a czy vista glazz nie jest do upiększenia windowsa xp a nie visty? w viście masz przecież aero glass

Vista glazz jest również pod Vistę :slight_smile:

Uruchom dowolnego linuxa livecd (byle by z obsługą ntfs odczyt-zapis, np ubuntu) a następnie skopiuj ten plik

UxTheme.dll z płyty visty/kopii/internetu do Windows\system32