Vista nie widzi tel. SE K750

Od pewnego czasu system nie rozpoznaje mojego telefonu, próba instalacji sterowników kończy się komunikatem:

http://images31.fotosik.pl/154/78dfceaaf9db85ff.jpg

Telefon w menadżerze urządzeń jest widoczny.

Inne urządzenia usb działają bez problemu, inny model se w580 również działa.

Na innym kompie z Vistą mój tel. działa.

______________________

Jeśli wcześniej był widoczny pozbądź się wszystkich sterowników do tego urządzenia. Jakiś innych śmieci z tym związanych, następnie spróbuj od nowa zainstalować telefon. Czasami się coś “wywala” i często to pomaga… (albo czasem wystarczy tez zmienić port USB)

Maciek_27 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Jak nie pomoże, to może spróbuj jeszcze usunąć śmieci z rejestru za pomocą jakiegoś programu do czyszczenia rejestru. Zwykle nie pomaga w takich przypadkach, ale dla pewności trzeba spróbować :wink:

Zmiana portu USB nic nie da :slight_smile:

Ja ściągłem sterowniki z sonyericsson.pl do mojego W800i.

Po sciągnieciu rozpakowałem plik przy pomocy WinRaR’a.

Podłączyłem telefon, system zaczął krzyczeć, przeszukał dysk i znalazł wszystkie potrzebne stery :slight_smile:

Tak było w moim przypadkiem.

P.S. Byłem świeżo po instalacji :slight_smile:

  • Zmiana portu usb, instalacja jeszcze raz ster. pł głównej, czyszczenie rejestru nie pomaga

instalacja sterowników ręcznie w menadzerze urządzeń kończy się komunikatem http://images31.fotosik.pl/154/78dfceaaf9db85ff.jpg

Jestem już zielony, działało nie działa inne urządzenia i inny SE W580 działa :?

Witam.

Również mam problem z Vista64 i SE jednak troche inny. W moim przypadku telefon jest widoczny po zainstalowaniu oprogramowania ze strony producenta

http://www.sonyericsson.com/cws/support … c=pl&lc=pl

Jednak wtedy pojawił się kolejny problem. Nie widzi kary pamięci. Wyszukuje ją jako nowe urządzenie, cały czas woła o sterowniki do “Sony Erics Memory Stick” nie wiem co z tym począć bo nigdzie nie moge ich znaleźć.

Przeszukałem już mase stron ale nic tam nie znalazłem. Na niektórych było napisane że po zainstalowaniu PC Suite kartę znajdzie samoistnie, Ale u mnie to sie nie sprawdza.

Prosze pomóżcie.

Po co wy kombinujecie ze sterownikami od producenta, jak k750i ruszy na sterach z Windows Update… Wykryje pamięć na telefonie, jak i kartę pamięci.

no właśnie o to chodzi że nie wykryje. Jakby wykryła to bym nie pisał tego posta.

mam k800 i ten sam problem ;/ (k800+Vista HP 64bit):confused:

Ludze to takie proste,dajcie zeby nie instalowalo sterow z sieci tylko z plytki ,wskazac naped dvd(komp sam wyszuka) i instalacja gotowa

A przeczytałeś chociaż mojego pierwszego posta ?

nic nie daje pobieranie driverów z cd…

no to czlowieku dodaj recznie ,jest tam opcja nie instaluj online.Mam ten sam telefon i mi smiga