Vista nie widzi wszystkich plików nagranych na pendrive

Witam, mam taki oto problem i nie umiem sobie poradzić :frowning: U kolegi nagrałam troche plików na pendrive’a (kolega ma XP a ja Vistę) i teraz na moim kompie widzi tylko częśc tych plików, około połowy całej objętości. Te pliki tam nadal są, bo u drugiego kolegi na Viście widzi wszystko, a u mnie całkowity rozmiar plików podaje prawidłowy, a nie tylko tych widzianych u mnie plików.

Czy jest jakiś sposób, program albo coś, co pomogłoby mi odzyskać te pliki? Czy może jedynym wyjściem jest zrzucenie wszystkiego na kompie który to widzi i nagranie jeszcze raz? Pozdrawiam

Dziękuje za pomoc

Może te pliki mają atrybut ukryty , a Ty masz wyłączone pokazywanie ukrytych plików?

Nie, tą opcję mam włączoną, w całym systemie pokazuje mi wszystkie pliki i foldery. Podejrzewam, że bardziej może chodzić o to,m że nagrane było na xp a próbuje znaleźć to na viście

zobacz programem Total commander

lub

wejdź w panel sterowania > opcje folderów > widok > pokaż ukryte pliki i foldery

:slight_smile:

Właśnie mam tą opcję włączoną-widze wszystkie ukryte pliki i foldery na komputerze. Problem najwyraźniej leży gdzie indziej…