Vista nie wykrywa modemu option

(Lukaszm Zdw) #1

Witam. Vista przestała wykrywać modem option icon 225 (bluconnect) niby go widzi ale instaluje z błędem. wcześniej działało ok a teraz nie chce modem świeci i nic więcej się nie dzieje.

(Lukaszk 89) #2

Co instaluje z błędem?Sprawdzałeś czy modem działa na innym komputerze?Przestałą go wykrywać od tak?

(Lukaszm Zdw) #3

przestała go wykrywać od tak wczoraj jeszcze wykrywała dzisiaj instalowałem device magican i garmina i później podłączam i już nie działa, niby się instaluje i poźniej wyskakuje że wystąpił błąd podczas instalacji, albo wyskakuje żeby włożyć płytę jeśli jej nie masz to wybierz inną opcje więc wybieram folder ze sterownikiem to wyskakuje że jest aktualne i8 tak w kółko

(Lukaszk 89) #4

(Lukaszm Zdw) #5

wiesz co nie zdąrzyłem bo to kuzyna laptop i modem a jemu się spieszyło gdy podłaczyłem go pod swojego hp na xp to wyskoczyło żeby się instalował ale przerwałem na swoim kompie

(Lukaszk 89) #6

Dobrze by było sprawdzić go na innym kompie żeby wiedzieć czy przypadkiem nie wina modemu.Możesz jeszcze spróbować przywrócić system do czasu kiedy modem jeszcze działał.

(Danielm86) #7

zastosuj. Odinstaluj urządzenia podłączane do kompa

www.danielm1986.cba.pl/poradniki/port_u ... zenia.html