Vista nie wykrywa XP

Witajcie mam od 2 dni poroblem mam nadzieje ze pomozecie mi go rozwiazac. Wiec tak mam laptopa hp pawilon 9700. Chce miec 2 systemy na kompie xp i oryginalna viste. Powiem juz co zrobilem : Stworzyłem cd z instalatorem xp ktory czyta juz dysk przy instalacji wiec spokojnie mogle zainstalowac xp i sformatowac viste. Ma dwa dyski twarde pierwszy zostawilem pusty bo tam miala byc wista drugiego podzielilem na 2 partycje i zainstalowalem win xp. Potem przeszedlem do instalacji visty przez recovery menagera takie 2 plytki sie robi bo w windowsie tak ma hp zrobione;/ instalacja przebiegla bez zadnego problemu. I tu zaczyna sie moj problem nie moge odpalic xp wogole go nie widac przy uruchamianiu kopma odrazu wchodzi w viste a pliki sa delej na 2 dysku sprawdzilem ;/ Co zrobic zeby to wkoncu zadzialalo czy to tak duzo chciec miec 2 ystemy na 1 lapku ?!

Użyj narzędzia EasyBCD i dodaj nim wpis XP: viewtopic.php?f=22&t=266786

nie mam obcji dodania add/remove entries tylko widac win vista:/ zostawie nr gg jak ktos bedzie wiedzial co z tym zrobic neich napisze 6092809

Dodane 13.01.2009 (Wt) 15:46

poradzi ktos co zrobic ? !!

Dodane 13.01.2009 (Wt) 20:31

Jest jakis postęp teraz pisze jak chce zaladowac win xp nieudane uruchomienie NTDETECT ? !!

Skopiuj plik z płyty instalacyjnej XP X:\i386\ntdetect.com na partycję z systemem XP

x - litera napędu

juz to zrobilem dalej nie dziala