Vista OEM i SP1

Witam. kupuje Windowsa Viste Home Premium PL 32 Bit OEM. Wiem że na początku 2008 roku Microsoft wyda Viste razem z SP1 , czy potem dostane nową płyce właśnie z tymi poprawkami . Dzięki :slight_smile:

Nie. Będzie analogicznie jak w xp

W XP chyba było coś takiego, że można było zamówić za darmo płytkę z SP.

było w wypadku SP2 bo był bardzo ważny dla bezpieczeństwa systemu, sądze że teraz tak już nie będzie

Panowie , tylko po co gdybamy nad tym co będzie a czego nie ? :mrgreen:

Sp1 for Vista jeszcze nie ujżał swiatła dziennego jeśli chodzi o wersję finalną :wink:

Więc myślę że nie ma sensu gdybać , co by było gdyby :lol:

Ale jak już ten temat o tym jest, to sadzę że sp1 będzie udostępniony jedynie przez windows update ;]

Ale po co zamawiać i się męczyć, skoro będzie można stworzyć taką płytkę samemu - Slipstream. Na XP się dało, na Viście też się na pewno da :smiley:

instalowal moze ktos SP1 do Visty (mowa o tej wersji dostepnej w necie) - czy zauwazyliscie jakies pozytywne lub negatywne objawy Visty ?

Ja wlasnie sciagnelem SP1 do Visty , zainstalowlaem ale jak narazie nie zauwazam nic zlego ani dobrego - jakby go nie bylo - takze w zadnej zakladce nie pisze ze jest SP1 zainstalowany (mowa o abiut , wlasciwosci komputera itp)

a z ciekawosci instalowales go na polskiej wersji? (napis Service Pack 1 v… powienien być widoczny we właściwościach kompa przynajmniej) jeśli na polskiej wersji to sie nie dziw

tak na polskiej ale nic nie widac ale chyba sie zainstalowal bo podczas resetowania kompa bardzo dlugo aktualizowal sie…

ale jest przeznaczony do wersji angielskiej więc nawet jeśli nie wywalił błedu to może nie wspólpracować poprawnie

oj chyba service packi do visty beda jedne - tzn jeden do wszystkich wersji jezykowych ( cos kiedys o tym czytalem ).

Bo np SP3 beta dp XP nie da sie zainstalwoac do XP polskiego a tutaj SP1 izie normalnie na polska wersje systemu (nie ma blokady)

Ze wszystkimi poprawkami do Visty jest tak że jedna pasuje do wszystkich wersji językowych. Co do SP1 do Visty czy zauważył ktoś jakąś różnice w wydajności systemu ?? Albo dodatkowe rzeczy ??

dodatkowe to kolejna porcja obrazkow na pulpit :slight_smile:

a co do wydajnosci - to napewno nie spadla a czy polepszyla sie to trzeba potestowac… i poobserwoac

Czy ktoś zauważył że system szybciej się ładuje ?

Czy to oznacza ze SP1 już jest dla visty. Jak nie to kiedy będzie bo ja słuszałem ze 1 kwartał 2008 ?

Jest i owszem , ale w wersji beta, dla bardzo wąskiej grupy testerów dostępny, reszta osób zassała nielegalnie z torrenta :mrgreen:

Tak sp1 pojawi sie w I kwartale 2008 roku

z tego co wiem to jest wersja pre -beta

czy ktos instalowal tego SP1 na polskiej Viscie - czy u Was widac np we wlasciwosciach komputera lub about ze jest SP1 ?

revan_mj

Dokładniej, microsoft sobie nazwał ją jako beta, ale tak naprawdę to jest wersja alpha i to wczesna :slight_smile: :mrgreen:

To nie SP1 co poniektórzy zainstalowali. Wyciekł cały Windows w wersji angielskiej ze zintegrowanym SP1