Vista OEM i SP1

To nie jest ani alfa ani beta tylko wewnętrzny build. Może działa a może jest kompletnie zepsuty. Instalowanie go łamie licencję i nie gwarantuje, że się komp nie posypie.

tu się zgodze jedyna wersja SP1, która wiem że wyciekła to zintegrowana z Vistą, więc reszta to pewnie fałszywki

Czy warto instalować ten SP1 ?

Jak ktoś sobie pobrał Viste SP1 z takiego torrenta: “Microsoft.Windows.Vista.SP1.32Bit.Build.6001.16549.DVD.READ.NFO-” to dostał w prezencie W32:JeeFo - więc ciężko widzę pliki .exe na dysku takiego klienta. :lol:

http://9down.com/Windows-Vista-SP1-Preview-Pack-Unofficial–15054/

Pewnie nie jeden wir, trojan tam siedzi.

Po zainstalowaniu Vista_X86_SP1_preview system jest szybszy wszystko śmiga szybciej a nie jest to jeszcze SP1 ostateczny, będę sie dzielił wrażeniami z pracy systemu.

Coś mi to podejrzane. Nie sądze że po tym system będzie działał szybciej, jak to jest plik z nieoficjalnego źródłą, a sp1 ma się pojawić w sttyczniu.

A to nie czasem ten Chiński zestaw Spyware ??

Zobaczymy jak będzie dalej , po restarcie wszystko zaczęło szybciej się uruchamiać . Jest to oczywiście nie oficjalne jest to tylko dla testerów . Mam też Microsoft.Windows.XP.SP3.Build.3180.READ.NFO-WinBeta ale jakoś nie chce mi się narazie tego instalować , tak tylko żeby to potestować zobaczyć w jakim kierunku idzie Microsoft, czytane opinie są raczej pozytywne .

Tak sobie czytam i czytam… i wnioskuje ze zainstaluje SP1 dopiero jak sie pojawi w Windows Update… tylko i wylacznie wtedy. Teraz instaluje tylko to co wlasnie poleca update i naprawde musze przyznac ze system nie chodzi ani szybciej ani wolniej tylko tak samo… co w sumie jest plusem sporym bo w xp np z biegiem czasu system zwalnial przez instalowany soft…

Jak już to proponuję ewentualnie KB938979 i KB938194, aczkolwiek w niektórych przypadkach powodują problemy.

Już trochę czasu minęło od instalacji Vista_X86_SP1_preview , na razie wszystko pracuje stabilnie mam odczucie że bardziej stabilnie niż przed instalacją . Na pulpicie panuje ład i porządek czego wcześniej bym nie powiedział znikające ikony np. kosza . Szybciej ładuje się IE i Komputer , natomiast nadal mam problem paskiem powiadomień daje ukryj i po restarcie znowu są widoczne nie które aplikacje . Nie wiem jak z grami bo na razie mam tylko Quake.4 z tą grą nie mam problemów na moim sprzęcie (jak widać niżej :wink: ) . Doinstaluję parę gierek to dam znać jak mi leci .

jakby ktos nie chcial sciagac calej Visty+SP1 to mozna juz sciagnac sam SP1 - wazy 698MB

Tylko ciekawe gdzie on jest , bo micro$oft wypuścił bete dla teserów razem z vistą i tylko po angielsku. :o :evil: