Vista OS X Pack - Opinie

Mam pytanko czy ktoś ma jakieś zdanie na temat tej aplikacji. Ponieważ chciałbym przetestować, ale trochę się boję ponieważ trzeba mieć specjalną aplikacje do usuwania w razie jakichkolwiek niedogodności bądź niepowodzeń :slight_smile: Z góry dzięki za odpowiedzi :smiley:

Pozdrawiam

Miałem to zainstalowane.

Jeżeli podoba Ci się wygląd Leoparda to ten programik Ci się spodoba.

Ale po odinstalowaniu ikonki z packa zostają, tak samo dock i leftsider oraz ekran logowania (dźwięki też)

Przed instalacją utwórz punkt przywracania systemu, ja tego nie zrobiłem i czeka mnie reinstal osa :frowning:

Ssie ssie i jeszcze raz ssie.

Ikony w stylu są źle ułożone, pasek postrzępiony i uninstalator nie dziala. (Musiałem usuwać ręcznie Avengerem pliki, bo nawet Killbox/Unlocker nie pomagał).

Jedynie tylko dock mi się podobał.

Czyli ogólnie nie polecacie tej wersji? Dzięki też tak myślałem, że to nie jest tak ładnie pięknie, bo miałem kiedyś na XP jeszcze, Vista Transformation Pack 6 i mam obrzydzenie do nakładek, kompa spowalniał niemiłosiernie i ikonki się nie odinstalowały, nawet jak przywracałem system :evil:

Pozdrawiam :wink:

Takie rzeczy to się instaluje w trybie awaryjnym.

( osobiście )mam jakiś uraz do nakładek.

Ja to zainstalowałem dziś w nocy i powiem że mi się podoba, oczywiście są pewne niedociągnięcia jak wspomniał @Piwollo, ale można jeszcze z nimi przeżyć. Dock jest genialny, ale szkoda że nie ma odbicia ikonek na panelu :slight_smile: tak jak to jest w Leopard :slight_smile: