Vista Pack Transformation czcionka :((

Witam

Zainstalowałam ostatnio nakładkę zmiany wyglądu systemu XP . Nakładka jest super, lecz mam problem z czcionką, w momęcie gdy zrobię przeźroczystość okienek, czcionka jest nie czytelna np: zamiast nazwy Mój komputer mam ciag różnych znaków :(( . Gdy pasek jest standardowy bez przeźroczystości mam czcionkę prawidłową . Czy może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje? Z góry dziękuję i pozdrawiam

odinstaluj to w trybie awaryjnym!!!lecz najpierw zmien wyglad na WINDOWS XP!!!i zainstaluj jeszcze raz tez w trybie awaryjnym!!!takie programy najlepiej tak instalowac!!i najlepiej przed instalacja utworzyc punkt przywracania systemu! !!

Punkt przywracania mam utworzony , czyli nie ma innej możliwości, myślałam że da się to zrobić łagodnięj:( Szkoda ,ale dzięki z pomoc :smiley:

ArmiaBiałejGwiazdy ,niekrzycz!!,poco tyle wykrzykników… 8)

baldys =D> ja na to nie zwróciłam uwagi , może dlatego że jestem spokojniejsza :lol:

Polecił bym ci Vista Inspirant 2 jest o wiele lepsza i ma mniej błędów

Pozdro :slight_smile:

Sicu może i masz rację ale jeżeli mam jakiś program staram się go zrobić na różne sposoby . Zainstalowałam WindowBlind zrobiłam wszystko od nowa i wszystko działa super :lol: . Bardzo dziękuję za porady , powinnam się tu jeszcze pojawić . Pozdrawiam

Ps. Nie wiem gdzie to zgłosić ale często mnie wywala (wylogowuje) ale tak to wszystko jest oki :lol: Pa.