Vista PL w MSDN AA

Witam

Mam pytanie czy ktoś zna termin pojawienia się polskiej Visty w MSDN AA

Na razie mam Vistę EN ale niestety znam tylko język niemiecki a angielskiego dopiero się uczę

Ps. nasz administrator nie udziela żadnych informacji więc proszę was o informację

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Hmmm Vista po niemiecku. nie wiem ale raczej powinna być nie sprawdzałem jakie mam możliwe wersje Językowe :slight_smile: ale pewnie będe miał po niemiecku:)

miło słyszeć o wersji niemieckiej ale wolałbym wersję polską

prosiłbym o odpowiedz doświadczonych userów

Ja to zrozumiałem że szukasz wersji niemieckiej :expressionless: no to mugłbyś pisać:| ZAL…

Wersja Polska jest:| dla informacji na Torrentach jest ich duzo moze na Warezach tez znajdziesz:|

dzięki ale chciałbym dostać info w SPRAWIE VISTY PL NA MSDN AA BO NIE INTERESUJĄ MNIE ŻADNE TORRENTY

To pytanie powinieneś zadać adminowi swojej uczelni. Dana uczelnia decyduje czy chce udostępnić obraz Visty PL na swoich serverach.

tak tylko nasz admin ostatnio jest niedostępny

Przecież napisał jasno i przejrzyście, że szuka informacji nt. Visty w języku polskim. Wspomniał również o MSDN AA, ale ty chyba nie masz pojęcia, co to jest, skoro wypisujesz bzdury na temat warezów - nikogo to tutaj nie interesuje.

Szkoła podstawowa i czytanie ze zrozumieniem się kłania.

U nas administrator nie był w stanie powiedzieć, kiedy pojawi się wersja PL czy Ultimate, bo nie dostał żadnych informacji na ten temat od MS, więc myślę, że tyczy się to również twojej uczelni.

  1. Na MSDNAA wersji Ultimate nie będzie na 99,99% -> ta reszta, to jeżeli szacownemu M$ się odwidzi i jednak się zgodzą udostępnić tę wersję studentom (ale czarno to widzę… czarno)

  2. Co do wersji polskiej?? Jedno zasadnicze pytanie: widzisz na swoim koncie wśród programów do pobrania cokolwiek polskiego?? Jak tak -> to gratulacje twoja uczelnia jest jedyną w swoim rodzaju… Mam być szczera czy słodzić??

Jeżeli słodzić: Ależ oczywiście, może kiedyś M$ się zlituję nad polskimi studentami i umieści wersję polską…

Jeżeli szczera: ZAPOMNIJ :twisted:

Dziwne, u mnie na uczelni są polskie programy (Windows XP przynajmniej)… angielskie zresztą też. Dlatego spodziewam się, że wersja polska Visty powinna pojawić się w okolicach lutego lub na początku marca.

Polska Vista jest już na Technet, to może i MSDNAA niedługo dostanie. Ale faktycznie Ulitmate ma nie być, niestety.

U mnie na uczelni dostępne programy są w większości w jęz. polskim stąd moje pytanie.

Szczęściarz… U mnie wsio jest tylko w j. angielskim :confused:

u mnie na uczelni bedzie w okolicach wrzesnia ale tylko prawdopodobnie w języku angielskim (przynajmniej takie mam info od łepków z uczelni )

U mnie wersja angielska jest od początku stycznia ale informacji odnośnie polskiej nie mogę otrzymać

Z tego, co widzę, polska wersja ma jakieś problemy z layoutem. Ja też na początku myślałem, czy nie zaczekać na Vistę w ojczystym języku, ale skusiłem się na angielski i nie żałuję. Nie mam z tym językiem żadnych problemów, a i umiejętność obsługi systemu w 2 language’ach powinna się przydać. :slight_smile:

Ja juz sie nie mogę doczekać Visty w PL. Zasypałrm juz mojego admina programu MSDN AA mailami o termin udostepnienia. Podogno juz pobrał ze strony amerykańskiej tylko jest problem z wzuceniem jej na ELMS :frowning:

Złączono Posty : 29.01.2007 (Pon) 18:24

Sorki za 2 posty … ale sprawa jest wazna…

Oficjalnie potwierdzam dostępność Windows Vista PL na MSDN AA w wersji Buisnes. A gdzie ?? Na AGH :stuck_out_tongue:

U nas Vista Eng jest od 19 grudnia a polska od 25 stycznia.

Różnica taka że nie mamy na razie żadnych kluczy.

Ani do EN ani do PL wersji ??

U mnie Vista byla dostepna juz dzien po premierze, jutro najprawdopodobniej odbiore sobie wersje polska :slight_smile:

hmmm czy ktos mi moze powiedziec jaka wersje ma dostepna do sciagniecia u mnie narazie ciagle jest tylko buisness ENG w dodatku…

ta wersje polska co macie na uczelni to tez jest wersja buisness czy moze inna??