Vista po klonowaniu nie wstaje

Vista business

chcialem sklonowac viste za pomoca znanego z xpeka narzędzia Sysprep. Zrobilem to zgodnie z tym opisem

http://www.windows-noob.com/forums/inde … wtopic=195

System po wydaniu polecenia podanego wyzej na forum zrobil kilka czynosci i sie zamknął. System byl jużgotowy do sklonowania. Użyłem acronisa. Obraz sie wykonał i potem ponownie chcialme uruchomic ten system. Na początku pojawiłsie komunikat że trwają przygotowania do 1 uruchomienia systemu a po chwili taki komunikat:

‘komputer zosał nieoczekiwanie uruchomiony ponownie lub napotkał nieoczekiwany błąd. Nie można kontynuować instalacji systemu Windows. Aby zainstalować ponownie system Windows użyj Ok w celu ponownego uruchomienia komputera a następnie ponownie uruchom instalację.’

Niestety kolejnie urucomienia systemu wyrzucały identyczny komunikat. I nie wiem co robic. Tutaj już nie można zrobić znanej z xpeka ‘nakładki’ wszystko co nowe zainstaluje sie w Windows a starsze pliki będą w windows.old. I teraz nie wiem co robic. Próbowałem przywrócić z obrazu ten system to pojawia sie komunikta ze rejestr ma nieprawidłowe ścieżki i że obraz został stworzony bez zapewnienia zgodności liter dysków.

Co robic?

dzięki

włóż płyte z Windowsem i wybierz opcję napraw system (jeśli niebędzie jej w fłównym menu instalatora wybierz opcję ZAINSTALUJ TERAZ i w niej będą opcje naprawiania , przywracania itp - oczywiście jeśli masz zainstalowany system na kompie (ja wnioskuję z twojego posta że tak)), jeśli to niepomoże to zainstaluj od nowa…