Vista problem z dostepem do niektorych stron internetowych

Witam moj problem polega na tym ze po zainstalowaniu visty ultimate 64x mam problem z dostepem do niektorych stron internetowych jak naprzyklad nasza klasa czy milanos. Po wpisaniu tych adresow poprostu strony sie nie laduja i moge poogladac jedynie biale tlo przegladarki :stuck_out_tongue: Posiadam polaczenie szerokopasmowe dialnet. Jezeli ktos sie spotkal z tym problemem to prosze o pomoc. Z gory dziekuje :slight_smile:

jesteś administratorem na systemie ?? może ktoś np. rodzic po prostu zablokował ci dostęp do tych stron, zapytaj osoby która ma dostęp do konta administrator,

nie jestem w wieku w ktorym rodzic blokowal by mi co kolwiek :smiley: posiadam wszystkie uprawnienia i jestem adminem komputera.

A z jakiej przegldarki korzystasz??

Próbowałem z Opery, Mozilla, Explorer, Explorer 64-bit. Na kazdej to samo.

:slight_smile: lerko , nie wiem ile masz lat, ale pytaj osób które mają także dostęp do “twojego” komputera, mógł bym ci podać gotowe rozwiązanie jak się tego pozbyć ale śmiem twierdzić że po prostu ktoś z premedytacją zablokował ci dostępu do poszczególnych stron, zrozum na forum możesz sobie napisać że masz 20 lata w realu 13, ja ci podam rozwiązanie a ty potem w żywe oczy będziesz sie śmiał osobie blokującej…

dla pewności i żeby nikt potem nie napisał ze ni chciałem pomóc. podaj tu na forum zawartość pliku host w folderze:

C:\Windows\System32\drivers\etc

@niezDarek

Z komputera korzystam ja i mój brat, z którym razem próbujemy rozwiązać ten problem. Nikt inny nie korzysta z komputera dlatego nie może być nic zablokowane. W host wszystkie wpisy są domyślne nie ma żadnych dodanych wpisów :stuck_out_tongue:

to podaj i ci powiem co trzeba zrobić, tak bez zobaczenia zawartości pliku o który cię prosiłem się nie da uniwersalnie odpowiedzieć co masz zmienić

nic sie nie da zmienic bo tak jak powiedzialem sa tylko wpisy domyslne…

For example:

102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost