Vista problem z dostepem do niektorych stron internetowych

(Lerko) #1

Witam moj problem polega na tym ze po zainstalowaniu visty ultimate 64x mam problem z dostepem do niektorych stron internetowych jak naprzyklad nasza klasa czy milanos. Po wpisaniu tych adresow poprostu strony sie nie laduja i moge poogladac jedynie biale tlo przegladarki :stuck_out_tongue: Posiadam polaczenie szerokopasmowe dialnet. Jezeli ktos sie spotkal z tym problemem to prosze o pomoc. Z gory dziekuje :slight_smile:

(niezDarek) #2

jeste艣 administratorem na systemie ?? mo偶e kto艣 np. rodzic po prostu zablokowa艂 ci dost臋p do tych stron, zapytaj osoby kt贸ra ma dost臋p do konta administrator,

(Lerko) #3

nie jestem w wieku w ktorym rodzic blokowal by mi co kolwiek :smiley: posiadam wszystkie uprawnienia i jestem adminem komputera.

(Tusior96) #4

A z jakiej przegldarki korzystasz??

(Lerko) #5

Pr贸bowa艂em z Opery, Mozilla, Explorer, Explorer 64-bit. Na kazdej to samo.

(niezDarek) #6

:slight_smile: lerko , nie wiem ile masz lat, ale pytaj os贸b kt贸re maj膮 tak偶e dost臋p do "twojego" komputera, m贸g艂 bym ci poda膰 gotowe rozwi膮zanie jak si臋 tego pozby膰 ale 艣miem twierdzi膰 偶e po prostu kto艣 z premedytacj膮 zablokowa艂 ci dost臋pu do poszczeg贸lnych stron, zrozum na forum mo偶esz sobie napisa膰 偶e masz 20 lata w realu 13, ja ci podam rozwi膮zanie a ty potem w 偶ywe oczy b臋dziesz sie 艣mia艂 osobie blokuj膮cej...

dla pewno艣ci i 偶eby nikt potem nie napisa艂 ze ni chcia艂em pom贸c. podaj tu na forum zawarto艣膰 pliku host w folderze:

C:\Windows\System32\drivers\etc

(Lerko) #7

@niezDarek

Z komputera korzystam ja i m贸j brat, z kt贸rym razem pr贸bujemy rozwi膮za膰 ten problem. Nikt inny nie korzysta z komputera dlatego nie mo偶e by膰 nic zablokowane. W host wszystkie wpisy s膮 domy艣lne nie ma 偶adnych dodanych wpis贸w :stuck_out_tongue:

(niezDarek) #8

to podaj i ci powiem co trzeba zrobi膰, tak bez zobaczenia zawarto艣ci pliku o kt贸ry ci臋 prosi艂em si臋 nie da uniwersalnie odpowiedzie膰 co masz zmieni膰

(Lerko) #9

nic sie nie da zmienic bo tak jak powiedzialem sa tylko wpisy domyslne.....

For example:

102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost