Vista - problem! z dyskiem


(Mozutserwis) #1

Witam posiadam viste 62 bity i pewnego dnia kiedy wlaczam komputer pojawia sie normalnie pasek ladowania systemu po chwili przechodzi dalej i widze tylko czarny tlo i kursor i nic wiecej nie moge zrobic... formatu nie moge zrobic bo mam tam wazne dane, tak wiec zainstalowalem na drugim dysku windows 7 64 bity ale na tym windowsie kiedy wchodze w moj komputer i chce wejsc na dysk D to wyskakuje okienko z napisem ODMOWA DOSTEPU pewnie zlapalem virusa no dobra to instaluje kasperskiego... ale on nie dziala na tym systemie a skanery online nic nie wykazuja ... wyczytalem na tym forum ze mozna to usunac programem combofix.exe ale on tez nie dziala na windows 7, tak wiec zainstalowalem linuxa ubuntu ale tutaj nie mozna odpalac plikow exe ale za to moge wejsc na zablokowany dysk... czy wiecie jak moge wykasowac virusa tak abym mogl wejsc na viste i dalej na niej pracowac?


(Agatonster) #2

Pestqa ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(karllodprogramy) #3

jeśli masz Ubuntu to uruchom go jako livecd i jeżeli możesz wejść na oba dyski to poprzenoś sobie te ważne dane na inne nośniki (pen drive, nagraj na płytę)

i zainstaluj sobie od nowa Vistę...

może być to wirus lub tylko jakiś poważny błąd Visty

załóż temat w

bezpieczenstwo-i-logi-hijackthis-f16.html