Vista problem z zagubionymi 150Gb-bajtami danych

Mam nowy komputer który miesiąc po zakupie był już dwa razy w serwise. Kupiłem do niego oryginalną Viste. I w tedy zaczeły się problemy. Nie mogłem jej aktywować. Mój oryginalny kod był już UŻYWANY. Ale to nie ten problem chciałbym rozwiązać. Mianowićie podcas pierwszej instalacji systemu podzieliłm dysk twardy na dwie partycje. Jedna ok.200Gb druga ok.100Gb. Obydwa dyski pojawiły się po instalacji i wszystko działało. Jednak gdy przyszło mi instalować system po raz drugi nie było już tak samo. Podzieliłem dysk na 2 partycje. Dysk C 146Gb a D ok.150. Po instalacji ujrzałem tylko dysk C. 150Gb znikneło. Moja stacja dysków DVD oznaczona była literką D. Którą powinien być oznaczony dysk. Na początku powiązywałem stacje dysków DVD z dyskem lokalnym ale do żadnego wniosku nie doszłem. Koledzy mówili że można to rozwiązać instalując NERO. Ale ja NERo mam i nic się nie dzieje. Proszę o szybką pomoc i zgóry dziękuję.

A co widać w zarządzaniu dyskami :?: Nie ma tam czasem nieprzydzielonej przestrzeni :?:

Nic nie wyrazi mojej wdzięczności. Męczyłem się nad tym ze 3 tygodnie aż tu nagle… Dzięki! !!