Vista pytanie o cenę?

O co chodzi z tym uaktualnieniem, że jak mam oryginalnego WIndowsa XP to moge wykupić tylko te uaktualnienie??

tak. bedzie o ile dobrze wiem mozliwosc uaktualnienia z Windows XP do Visty (czy bedzie mozliwosci z 2000 do Visty to nie mam pojecia). I przy okazji pytanie: Czy bedzie mozna XP Home uaktualnic do Vista Ultimate ? I analogiczne XP Pro do Vista Home basic ?

XP home nie mozna uaktualnić do visty ultimate a Xp pro do Home basic. Gdzieś na necie widziałem jakie wersje do jakich mozna uaktualnić. Jak znajde to podrzuce linka.

Ja jak kupiłem system dostałem formularz wykupu windows vista a na kartonie z tyłu jest napisane co i jak idzie wymienić , tylko nie wiem jak tu dodać foto

ALe chodiz o to że ja swojego Windowsa kupiłem póltora roku temu. I chodzi mi o to czy też moge wukupic tylko uaktualnienie czy musze zaplacic wiecej :D??

ja zapłacę około 10 dolarów ty bez formularza wykupu visty zapłacisz dużo więcej.

Złączono Posta : 19.11.2006 (Nie) 18:16

zapłacisz tylko ok 850 zł

Miła perspektywa. FAjnie widac ze Microsoft dba o swoich klientów. SZok. 850 zł za Viste. MAjac oryginalnego XP. Śmiech na sali

i to niby jest ta taniocha Windowsa Visty :o

No napewno z takimi cenami zachcecą ludzi do kupowania orginalnych systemów.A tak trobili ze bedzie tanio żeby piraci sie nawrocili. HAHAHAHAHAH

http://www.microsoft.com/windowsvista/g … einfo.mspx

http://www.microsoft.com/poland/windows … grade.mspx

o nie nie kupie oryginala nigdy hahaha:D chyba ich pogielo za takie pieniadze pfff … tyle wydac na system to w glowie sie nie miesci dajcie spokoj wole jechac na piracie , teraz mam xp oryginalny ale tylko dlatego ze musialem razem z kompem zakupic bo nie mozna bylo zrezygnowac inaczej bym sobie odrzucil i opuscil cene i jechal dalej na piracie;p VISTA system operacyjny dla kazdego domu, z dochodami na członka powyzej 500$.

powinna być taka opcja że jak sie ma oryginalny xp to 50% ceny za Viste.Bo jak narazie to okazuje sie ze najlepiej i najtaniej bedzie kupic na firme

dokładnie mam oryginalnego XP a mam takie same prawa do Visty jak ci co posiadają piracki system.

TEn Microsoft chyba poje****.

ci co maja lewy system dzialaja wbrew prawu i wbrew microsoftowi

a to ze masz legalny system to powinno byc rzecza normalna i niby dlaczego ktos mialby Ci za to dawac nagrode ?

jakbyś nie wiedział normalnością w Polsce i na świecie jest to, że zdecydowana większośc ludzi posiada pirackie systemy i inne pirackie rzeczy natomiast nienormalnością jest posiadanie jakiejś oryginalnej rzeczy np systemu operacyjnego kosztujacgo kilkaset złotych.

Bo ludzie myślą tak po co płacić kilkaset złotych jak mozna mieć za darmo.

Powinno być tak samo jak w sieciach komórkowych, że jeżeli jesteś posiadaczem abonamntu w jakiejś sieci przez kilka lat to jeżeli konczy ci sie umowa to masz np. lepsze telefony do wyboru albo korzystniejszy abonament niż ci co dopiero wchodzą do sieci.

CZaisz bazę??

Dlatego sądzę, że dla klientów Microsoft posiadających ich oryginalne produkty od kilku lat powinny być jakieś zniżki.

aznacie moze przyblizone ceny wersji OEM Visty ?

A znamy :mrgreen:

wszystko masz na vortalu visty na DP, http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=4757 :stuck_out_tongue:

hm tylko tam sa ceny wersji pelnych i upgrade z innych systemow , nie mowy nic o wersji OEM

Jak myslicie ile % mniej moze kosztowac wersja OEM od pudelkowej pelnej ?

mniej więcej tyle co wersja xp oem, ale dla pewności zadzwonie dzisiaj do boku microsoft i się dowiem :wink:

OEM to zazwyczaj około 50 % ceny wersji BOX.