Vista RC1 5600 dla tych co jeszcze niemaja

hmm ja teraz pobieram właśnie (FGet) i idzie normalnie… tj. ok.22 KB/s (łacze ok.128kb/s)

Powiedzcie mi Co oznacza to końcówka RC1 ??

RELEASE CANDIDATE 1

po polskawemu:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Wersja_stabilna

Dzięki już pobrałem okazało się że Norton Internet Security 05 przeszkadzał. Choć niemam pojęcia czemu ?

po prostu nie był zoptymalizowany do pracy z vistą. Pamiętaj, że ona powstała na bazie innego systemu operacyjnego (bodajże microsoft server 2003? )

Eee… :slight_smile: Raczej tak bezpośredniego pokrewieństwa bym się nie doszukiwał. Windows Vista to inaczej NT 6.0, budowany na tej samej architekturze, ale wiele się zmieniło u podstawy i dlatego niektóre programy narzędziowe i systemowe (te wymagające, np antywirusy) mogą krzyczeć.

W ramach ciekawostki/przypomnienia: Windows XP = NT 5.1, 2003 = NT 5.2

Tak to jest jak się całego tematu nie czyta :stuck_out_tongue_winking_eye: Wyjaśniałem dlaczego miałem taki lichy transfer :stuck_out_tongue: A co do współpracy Visty i NIS’05 to poczekam do weekendu gdy będę już mógł spokojnie go wypalić i zainstalować ;]

Czy przy instalacji systemu jest potrzebny klucz jesli tak to prosze mi go podac!! :mrgreen: :slight_smile: :smiley: :slight_smile: :lol: 8)

zarejestruj sie jak człowiek na MS a dostaniesz swoje za darmo

Co ci z kluczy podanych przez innych skoro one beda działąc 14 dni. A po 2 nie mozna podawac ich

a ja myslałem ze one działają przez 3 dni aż do aktywacji online :wink:

Na aktywację masz 14 dni.