Vista RC2 problem z wykryciem DVD-RW

(Sirkitek) #1

Witam wszystkich mam pewien problem ktory wystapił pierwszy raz w tej wersji Visty w RC1 i wszystkich buildach było ok.Wchodze w mo komputer i nie wyświetla mi obecnosci mojego napedu DVD-RW jak wejde w menedżer urzadzen i dam skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu to znajduje i pokazuje w moim komputerze podłaczony naped ale jak włóze płyte i napęd zaczyna ją czytać to w momenice w moim komputerze i menadżerze urządzen znika napęd po wyjęciu daje wykry i znów się na chwile pojawia i w momencie znika.Prosze o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu :?

(Tomekolszewski) #2

jezeli we wczesniejszych buildach bylo ok, to pewnie vista rc1 ma kloptoy z twoim sprzetem. poczekaj na wersje finalna.

inaczej niepotrafie pomoc.

(Sirkitek) #3

w RC1 było dobrze teraz w tej RC2 sie zaczeło

(Msprungk) #4

A jeszcze lepiej jest w wersji finalnej Visty, gdzie wszelkie błędy z poprzednich wersji zostały elegancko poprawione i nie ma żadnego problemu z obsługą sprzetu

(Wieczur1993) #5

Zgadzam sie z tobą. W poprzednich wersjach wyskakiwał mi błąd w media center że do pełnych efaktów potrzebuję 64 Mb na grfice a miałem tyle a viście final wszystko chodzi super