Vista Recovery z CD , partycja


(Kruk18) #1

Witam

mialem viste na partycji C i skasowalem partycje i zainstalowalem xp na partycji D a z C chce zrobic partycje do jakiejs muzy itp i jeżeli chciałbym kiedys w przyszłosci przywrócic viste z CD Recovery to gdzie mi ja przywróci na C: i skasuje dane czy jak ? prosze o wytłumaczenie :smiley:


(Technik Elektro) #2

to zależy od założeń skryptu recovery (programu) zwykle daje możliwość wyboru partycji, w niektórych przypadkach przywraca domyślny ich układ.


(Kruk18) #3

no akurat juz raz probowalem przywrócic i nie było mozliwosc wyboru partycji , a jest mozliwosc ze potem po przywróceniu partycje beda inaczje podzielone niz mam ? i dane skasowane ?


(Technik Elektro) #4

tak jest taka możliwość na twoim miejscu samemu utworzyłbym obraz programem Ghost na płycie(ach DVD) w formie kopii partycji - nie dysku. swobodnie mógłbyś wybierać partycję docelową.


(Kruk18) #5

nom tylko ja juz visty nie mam mam jedynie ta ukryta partycje i 2 dvd stworzone przez program recovery acera ale juz mialem raz stworzona partycje o pojemnosci 12 gb przezemnie i potem przywracalem viste to przykróciło na C ale teraz C chce przeznaczyc na cos innego i wlasnie sie zastanawiam jak to bedzie gdy bede chcial przywrócic czy skasuje dane z C czy nie


(Technik Elektro) #6

przecie ci piszę to że ona jest ukryta nie jest problemem (ma znacznik partycji hide) można to zmienić i wtedy zrobić jej obraz !!


(Kruk18) #7

ghost mam a jak z reszta poradzic ? posluz pomoca :slight_smile:


(Technik Elektro) #8

czytaj :

http://dyski.cdrinfo.pl/artykuly/nortonghost/