Vista rozpoznaje PC jako laptopa

Miałem kompa w naprawie i powiedziano mi ze mój komputer PC jest ustawiony w Viscie jako laptop dlatego pod przyciskiem zasilania mam:

d41895a815e4fb4cm.jpg

Ci co mi go robili nie chcieli juz sie bawić bo nie mieli czasu i ja zresztą tez, ale powiedzieli że gdzieś w panelu sterowania można to pozmieniać. I teraz pytanie gdzie i jak ?

Teraz musze wyłączać tak:

2bfb77adde8dd427m.jpg

PS. Warto napisać ze właśnie przez to komp był w naprawie, Braciak wyłączył tym przyciskiem potem z listwy i cały system padł.

Panel Sterowania -> Wygląd i personalizacja -> Personalizacja -> Wygaszacz ekranu -> Zmień ustawienia zasilania -> Zmień ustawienia planu (oczywiście tego który masz zaznaczony) -> Zmień zaawansowane ustawienia zasilania -> Przyciski zasilania i pokrywa -> Przycisk zasilania w menu start. Wybierasz którą opcję chcesz i zapisujesz.

Co za brednie. W takim razie 100% desktopów wykrywana jest jako laptopy. Powinieneś omijać ten serwis z daleka. Zmiana akcji przycisku wyłączania zajmuje 30 sekund, a oni nie mięli czasu. ha ha

Wielki dziki za szybka pomoc. Przy okazji znalazłem ciekawe okienko i dowiedziałem sie co nie co o pewnym serwisie. Jeszcze raz dziękuje. =D>