Vista Sevice Pack 2 Beta Build 16489 do pobrania

nie zainstaluje chyba tego ;/

DZiała na 64 bit???

Stworzyłem skrypt,uruchamiam jako administrator a wyskakuje mi komunikat,że uruchomienie skryptu nieudane i mam go uruchomić jako administrator.

Niech stracę… instaluję to… (juz sie pobiera) :smiley:

A działa to też na wersji PL?

hevet , ja mam tak samo

To utwórz plik sp2beta1.reg i wklej do niego kod:

Windows Registry Editor Version 5.00


[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\WindowsUpdate\VistaSp2]

"Beta1"="C21A5C64-2530-CC19-042F-9ABDB4ED27F9"

PO czym 2x kliknij na to

działa to na x64 PL???

kamil1555 , chyba nie działą :frowning:

Mi jednak na Vista HP x64 PL nie idzie :\ :frowning:

kamil1555 , to czekamy cierpliwie na instalke z neta pod x64 a jak się pojawi to dam znać tobie

no to trzeba będzie przed formatem potestować

sCooBy^ , popraw skrypt bo są spacje (powiekszyłem).

http://www.mydigitallife.info/2008/10/2 … d-testers/

niestety na viście bussines pl nie da się tego pobrać, nie ma tego w aktualizacjach po edycji rejestru :frowning:

Spacji nie ma co usuwać, każda osoba, która ma kompetencje odpowiednie do instalacji bety powinna sama poprawić bata xD

Mnie po godzinie kombinowania z rejestrem na Viście 64 Ultimate PL i tak aktualizacji nie wykrywa :confused:

Nie mógłby ktoś, kto może zainstalować przechwycić żródła, linku czy czegokolwiek? ^^

u mnie od rana nie pojawia się w aktualizacjach mimo dodania wpisu do rejestru kilka razy nawet ręcznie sprawdzałem system vista 32bit

tak że raczej nie działa to na polskiej wersji systemu

http://www.thehotfix.net/forums/index.p … =7&t=21267

Z jednej strony z relacji z pewnego źródła niektórym znacznie system przyspieszył mimo nie wprowadzenia jakiś poprawek optymalizacyjnych :]

No to mamy źródełka x86_32, może ktoś sprawdzić czy działają pod PL? Przydałyby się też pod 64 xD

EDIT: INSTALATOR NIE DZIAŁA :frowning:

A tak w ogóle to gdy zmienię język na angielski i zainstaluję sp2, to w polskim też będę mieć wszystko zaktualizowane?

Tylko jak użyć tych plików? :slight_smile: