Vista - skąd wziąść

Witam!

Posiadam laptop HP z Windows Vista Home Premium. Jest płyta recovery, ale ja bym chciał zainstalować czysty system i czy jest możliwość legalnego ściągnięcia visty? Jeżeli tak to czy jest jakaś strona z której można ściągnąć?

Przecież z płyty recovery możesz zainstalować czysty system !!

Pozdrawiam

hehe to też prawda ale jak mówie moj system instalowalem z plyty recovery niewiem dlaczego :smiley:

Acha i jeszcze jedno może jest jakaś ukryta partycja na dysku z wszystkimi plikami (i z systemem) którą trzeba zgrać na DVD i tak to pozyskać ?

Pozdrawiam

no to kiszka =/ znalazłem windows vista ultimate, i właśnie nie wiem czy może być, tzn jak wpisze mój klucz to się z tego zrobi home premium? bo coś takiego słyszałem

przy instalacji własnie Vista Ultimate będziesz miał wybór wersji i zapodasz Home Premium puzniej wpiszesz swój key orginalny

A możliwość wyboru Windows XP Pro / Home też jest ? :lol:

Może i jest ale jak kolega instalował Windows Vista Ultimate to miał wybór wersji

to dobrze :smiley:

Zadzwoń do hp otrzymasz dwie płyty do lapka z systemem i sterownikami :slight_smile: bezpłatnie :slight_smile:

bzdura! zależy jakie-ja od PCF mam recovery i jakoś nic nie instaluje się z wyjątkiem czystego windowsa

PCF?