Vista SP1 RTM w poniedziałek!


(Tekken12) #1

Na kilku forach można przeczytać, że SP1 do Visty ukaże się w ten poniedziałek ciekawe czy to tylko plotka? Już miesiąc temu można było usłyszeć o tej dacie więc chyba jest to w dużym stopniu realne :slight_smile: Niestety tylko w 5 językach, pełne 36 langów 2 tyg. później :cry:


(Mail) #2

No miało być w lutym, więc możliwe że to prawda :slight_smile:


(Lord Lol) #3

no ja mam ultimate ;'] 2 pakiety językowe eng i pl, zobaczymy co da nam ten sp1 rtm ;p mam nadzieje ze duzo i wreszcie dzieci neo zamkną buzie i nie beda pisac takich głupot jak na tym portalu niekiedy mozna przeczytać...


(system) #4

Ja na forach wyczytałem że Windows 7 ukaże się w wakacje 2008 :lol:


(Tekken12) #5

Coś w tym jest bo niektórzy już mieli okazje "przejechać" się nowym windowsem :lol:


(Fokusmick) #6

Głupoty, tym bardziej, że Microsoft ogłosił kiedy będzie najwcześniej nowy system. To co piszesz to już dawno przebrzmiała melodia.

Microsoft oficjalnie zareagował na plotki o przyspieszeniu terminu wydania następcy Visty.Korporacja oświadczyła, że nie ma w planach wprowadzenia na rynek Windows 7 już w 2009 roku. MS poinformował, że prace rozwojowe nad systemem ciągle trwają i według przewidywań korporacji, zakończą się za około 3 lata.

(system) #7

Wiem ale to była tylko ironia... Dopóki MS nie poda daty to równie dobrze można napisać że SP1 wyjdzie w maju.

ps.Jestem wrogiem siania niepotrzebnych plotek...


(Fokusmick) #8
Z przecieków od producentów pamięci można dowiedzieć się, że premiera Service Pack 1 dla Visty przewidziana jest na 15 lutego.


Deklaracja o takiej treści pochodzi od szefa Nanya, który komentował sytuację na rynku i przewidując między innymi duży spadek sprzedaży komputerów PC w pierwszym kwartale obecnego roku.


Drugi kwartał ma być pod względem wielkości popytu zdecydowanie lepszy, a i producenci pamięci mogą liczyć wedle przewidywań na poprawę nastrojów i zwiększenie cen modułów z powodu „wprowadzenia na rynek zaktualizowanej wersji Windows Vista 15 lutego”.