Vista SP1 + Vista na Laptopie

Witam

Jestem troszkę laikiem w tych sprawach. Posiadam laptopa Toshiba A200-206 z oryginalna Vistą na ukrytej partycji. Moja prośba pytanie brzmi: czy istnieje jakaś możliwość aby zintegrować SP1 z tą Vista na partycji? czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć krok po kroku jak to wszystko zrobić? Nie posiadam płytki z Vistą a chciałbym zintegrować SP1 żeby zaoszczędzić czas i miejsce na dysku… Z góry dzięki… Pozdrawiam

http://www.techit.pl/Artykuly/View.aspx … dows+vista

a konkretnie ten fragment dyskusji pod artykułem (pisownia oryginalna):

"witam

bardzo dobrze, że ktoś poruszył temat integracji sp1 z vistą.

Bardzo dobry artykół.

Mam jedno pytanie?

Czy gdy mam laptopa z systemem vista i na nim partycję recorvery z systemem

vista z której sobie instaluję system to czy istnieje możliwość dogrania sp1 do tej partycji tak żeby już później zawsze instalować vistę z sp1??

Docent

27.03.2008 16:46

Docent

@GREGUUU:

Na pewno nie można dograć SP1 do obrazu na partycji odzyskiwania. Poza tym recovery producenta może być wykonywane w oparciu o inny mechanizm, niż instalator Windows, także osobiście byłbym sceptyczny także co do ew. operacji podmiany obrazu na nowy, zintegrowany z SP1." (koniec cytatu)

Kilka dni temu próbowałem coś takiego zrobić niestety bez powodzenia, z obrazu recovery pliki rozpakowywane są na dysk z tzw. kontenerów i to jest główną przyczyną, że w sposób “normalny” nie da się tego zintegrować.