Vista sp1 - zgłaszanie błędów

Witam. Mam zainstalowany system windows vista bussines sp1. Gdzie mogę zgłosić microsoftowi błędy?

A po co? :wink:

Po pierwsze mają kilka tysięcy beta-testerów a po drugie jeśli dołączyłeś do programu poprawy jakości (powinno takie coś wyskoczyć po kilku dniach używania) to błędy już są wysyłane.

czyli ręcznie się nic nie da zgłosić? A jak dołączyć do programu poprawy jakości?

Mówiłem, wyskakuje taka ikonka po kilku dniach użytkowania systemu :slight_smile:

A jeśli nie to:

  1. Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.

  2. Kliknij łącze Strona główna Panelu sterowania w okienku nawigacji, a następnie kliknij łącze System i konserwacja.

  3. Kliknij łącze Raporty i rozwiązania problemów, a następnie kliknij łącze Ustawienia poprawy jakości obsługi klienta w okienku nawigacji.

  4. Sprawdź, czy opcja Weź udział w Programie poprawy jakości obsługi klienta systemu Windows jest zaznaczona.

Ręcznie da się zgłosić - support@microsoft.com :slight_smile: Warto jeszcze zadzwonić na infolinię i poinformować ich o ważnej wiadomości. Błąd zgłoszony przeze mnie został już potwierdzony i poszedł “na warsztat” :slight_smile:

a to jak im wysłałeś zgłoszenie przez mail to przysłali potwierdzenie emailem? Jak piszę na ten ich mail to tylko o en?

To znaczy wysłałem im na support@microsoft.com i uzyskałem wyłącznie automatyczna odpowiedź. Natomiast rodzimy pomoc@microsoft.com okazał sie bardziej zainteresowany tematem i po dwóch tygodniach uzyskałem nie-automatyczną odpowiedź.