Vista tranformation pack 8.1 - jakieś problemy?

Witam

Bawiąc sie w modyfikacje mojego XP Pro SP3 natknąłem sie na VTP 8.1 - czy to wersja najnowsza?

Znajomy mówił że ta VTP 8.1 nie kopci tak w systemie jak VTP 7 - czy to prawda? Czy z tą 8.1 są takie problemy jak z 7?

Czy ktoś z Was to testował? Bawił sie z tym? Jak to dokładnie wygląda? Nie bedzie problemow z zgodnością z SP3?

pozdro

Tak jest to najnowsza wersja, ale jej zainstalowanie kończy się formatem. Sprawia, że windows jest niestabilny, zawiesza się itp. :slight_smile:

niekoniecznie. instalowałem kiedyś (miałem zarówno 6 jak i 7) u mnie żadnych problemów nie było. tylko przy słabszych parametrach komputerek troszkę zwolni ale to nie musi być regułą bo z tego ci piszą niektórzy to pojawiają im się jakieś problemy

Ja instalowałem tą najnowszą wersje VTP na maszynie wirtualnej razem z kilkoma “lekkimi” bejerami i okazało się, iż były wielkie problemy z wyłączeniem takiego systemu (!), a co dopiero korzystanie…

Ja nie radzę w ogóle instalować VTP, jest to ■■■■ jakich wiele, polecam lepszy, BricoPack Vista Inspirat, nie mąci tak w kompie jak VTP i jest o wiele stabilniejszy :wink:

ale co do wyglądu to te dwa programy nie mają ze sobą wiele wspólnego

Czyli nie warto ins. VTP 8.1?

Może trzeba to zains. w trybie awaryjnym?

Własnie przymierzam sie do formata, i myślałem by go zains. na czystego XPka…ale jesli ten VTP ma mi nakopcić w systemie, to nie bede tego ins. aby dwa razy pod rząd foramta robić :X

Nie warto psuć sobie systemu dla ładnego (?) wyglądu z visty. I tak system nie będzie miał takich efektów jak vista, a vtp Ci nie źle namiesza ( tak mocno ingeruje w system, że avira wykrywa w nim wirusa ). :slight_smile:

No nie ukrywajmy, że Vista prezentuje sie ładnie :wink:

Mysle ze sprobuje zains. VTP 8.1 w trybie awaryjnym…tylko nie wiem czy odrazu po formacie? Czy na starym systemie? - ktory juz troche zmodyfikowałem pod ~Viste (ekran logowania, ikony, kursor/y, styl)

Jak radzicie?

Parę dni temu zainstalowałem VTP8.1 na XP Home SP3, nie było żadnych problemów (poza tym, że instalator nie rozpoznał SP3, mimo to dałem kontynuuj), zainstalowałem podstawowe elementy tzn: theme, ekran startowy, logowanie, ikonki, dźwięki ,itp ale bez bajerów typu Sidebar, TrueTransparency czy Rocket dock, które można doinstalować osobno. Chodzi szybko i płynnie (a w razie czego ma moduł naprawy plików systemowych).

Jest dużo lepszy i stabilniejszy od poprzednich wersji. Po prostu trzeba uważać jakie wybiera się opcje…

Instalowałem w normalnym trybie (nie awaryjnym) pod włączonym Avastem.

20080619145234jf6.th.png VTP Centrum.

@Kaze - a mozesz wypisac co jest dokaldnie do zains. w tym VTP?

I czy nie po knoci sie coś jak zains. to na moje dotychczasowe konfiguracje?

A mi po zainstalowaniu ,VTP nie zmienia paska startowego.

Tu masz wykaz aplikacji: 20080619163750ug2.th.png wszystkie są dostępne osobno poza pakietem (czasem nowsze wersje, np: ViStart). Ja zainstalowałem jeszcze Styler (jest w pakiecie), własny temat RealVista oraz Rocket Dock.

Zains. tego VTP 8.1 i musze przyznać, że nic ciekawego… Ten sidebar nic specjalnego.

Jedynie co będe modyfikować to to do czego nie bede potrzebować VTP…

Ja osobiście polecam :smiley: Mi się podoba mam go tydzień systemu mi nie spowalnia :smiley: Nie da się go usunąć, a pozatym wszystko ok :smiley:

Pozdrawiam

Skąd macie VTP 8.1 ?? Ja znalazłem tylko 8.0.1 :smiley:

Również nie polecam tego instalować, a już na pewno nie tym, którzy korzystają z Windows Update.

Jeśli już ktoś chce poeksperymentować to polecam VistaMizer 2.5.2.0 (klik w Software :D).

Bardziej dopracowany niż VTP i całkowicie odwracalny.

8.0.1 - fakt : O :wink:

Zains VTP ale po formacie zostałem tylko przy temacie, kursorze i ikonach z Visty :wink:

I tak stabilniejszy jest (moim zdaniem) BricoInspirat Pack 2.1.0 ,ale nie ma sidebar’a.

i ogólnie wygląd jest gorszy