Vista Transformance Pack 4.0

(Fraczek14) #1

Witam!!

Miał ktoś styczność z programem pt. Vista Transformance Pack 4.0 ??

Bo ja mam z nim mały problem. Przy instalacji wychodzi mi komunikat który mówi że system wykrył pliki niezgodne i potrzebuje płyty aby je przywrócić. no i mam do wyboru ponów próbę, kontynuuj i anuluj. Co mam zrobić??

Po zainstalowaniu i reboot'ie komputer uruchamia się ale cały graficzny interfejs pozostaje niewidoczny. z czugo to może wynikać??

Przy instalacji wychodzi mi komunikat który mówi że system wykrył pliki niezgodne i potrzebuje płyty aby je przywrócić. no i mam do wyboru ponów próbę, kontynuuj i anuluj. Co mam zrobić??

(aju) #2

Wrzuć płytę z windowsem i daj ponów próbę :slight_smile:

(aero) #3

Kolejny raz przestrzegam przed instalowaniem VTP v4, paczka , zmienia plik explorer.exe , na plik explorer.xxx już dokładnie nie pamietam, później tylko naprawa systemu z płytki bądź format pomaga :stuck_out_tongue:

Jak ktoś chce to polecam pobranie visty całkowicie za darmo :wink: a nie bawić się w zmianę xpka na vistę :stuck_out_tongue: szczególnie tym packiem

(aju) #4

aero ewentualnie instalacja samego skina np. z devianart lub centrumxp jest dobrym wyjściem.

Ale rzeczywiście po tych paczkach, choć to najszybszy sposób na zmianę wyglądu sysa to również szybki sposób na uwalenie kompa.

(Fraczek14) #5

udało mi się pozbyć problemu

btw. trzeba było dać anuluj.

Ja osobiście takiego problemu nie doznałem - wszystko działa

(Kpr2877) #6

Ja radzę Ci zainstalować VTP 5 - zostały poprawione niektóre bugi ;]