Vista Transformation Pack 4.0


(Piotreku1) #1

Witam

Zainstalowałem sobie Vista Transformation Pack 4.0

owszem niczego sobie ta vista tylko że komputer zaczoł mi sie wieszać

i wolniej chodzić, więc postanowilem go odinstalowac i nijak nie moglem, raczej nie wiedzialem jak to zrobić. Na szczęscie przed instalacją tej visty

zrobiłem kopie zapasową systemu i byłem zmuszony z niej skorzystać i

teraz jest wszystko ok.

Mam takie pytanie czy samo przywrócenie kopi zapasowej wystarczy i czy trzeba tą wistę z systemu , jeżeli ona gdzieś tam jest jeszcze usuwać.


(Azpr) #2

:lol:

Mam takie pytanie czy samo przywrócenie kopi zapasowej wystarczy i czy trzeba tą wistę z systemu

:lol:

po pierwsze zainstalowales "skina" sam wyglad a nie system :wink: po drugie... samo przywracanie systemu wysatrczy...


(Bl4ckb3rry) #3

Po trzecie, instaluje się to tym samym programem co odinstalowywuje :slight_smile:


(aju) #4

W jednym tematów aero nie polecał instalowania VTP 4.0 to tak na wstęp.

Przywracanie systemu przywraca tylko pliki systemowe: wszystkie inne dane jakie zostały zapisane nadal znajdują się na dysku.

Popatrz w dodaj/usuń programy w panelu sterowania i odinstaluj je stamtąd. Jeśli tam się nie znajduje zobacz jeszcze w program files na partycji na którym dokonała się instalacja i usuń tam folder VTP jesli jest. Potem jeszcze czyszczenie rejestru np. jv16.


(aero) #5

Jak juz mówiłem są problemy z odinstalowaniem tej wersji :]

I w większości przypadków nawet jesli jest na liście w dodaj usuń ten program, to odinstalowanie uniemozliwia wieszające się okno programu :smiley:

Jest, ale pusty folder, wszytskie pliki są ukryte :stuck_out_tongue: I nawet nie wiem gdzie :frowning:

Szukałem

W moim przypadku

nie pomogło, natomiast format jak najbardziej, od tej pory już nie zainstaluję zadnej takiej paczki, jak równiez nikomu jej nie polecę, chyba że nie ma co robic, i ma czas na robienie formata


(Witam200) #6

ja zaraz jak sie pojawiła wersja 4.0 to ją zainstalowałem ale po 5 minutach już ja wywaliłem :stuck_out_tongue: nie spodobała mi sie.. nie przypomina zbytnio visty.. odinstalowałem ją normalnie poprzez dodaj/usuń i nie miałem żadnych problemów.


(Adamawa13) #7

JA zainstalowałęm i nie miałęm żadnych problemów ;] To prawda że skóra wygląda tandetniej niż w v3, ale od czego jest WB ;] vcp 4 + WB wygląda jeszcze lepeij niz z poprzednią wersją, tzn. będzie wyglądał, bo w WB zniknęły mi suwaki nie wiem czemu i nie moge zrobić prau rzeczy ;/