Vista Transformation Pack 6.0

Witam, mam pytanie, czy jeżeli zainstaluje program Vista Transformation Pack 6.0, będzie sie go dało normalnie usunąć z systemu, nie będzie błędów?

będą problemy z odinstalowaniem tej nakładki, ponieważ podmienia ona pliki systemowe.

jak chcesz zainstalować to zrób backup rejestru, punkt przywracania systemu i zrób obraz plików z partycji na której masz system.

Ja nie instalowałem na trybie awaryjnym i nie odinstalowywałem robiąc backup,nietworzyłem punktu przywracania systemu ani obrazu plików awięc mi się wydaje że to proste i niemiałem żadnych kłopotów.

no to miałeś szczęście :smiley: ja instalowałem wersje 6.0 i potem tylko format mi pomógł. A po deinstalacji wersji 5.5 było wszystko w porządku.

W ostatnim KS jest o tym programie artykuł i ostrzegają, aby przed instalacją zrobić te backupy itd.

ja instalowałem 5.5,6.0 i 6.0 Final i wszystko ładnie grało :wink: poprostu tam na początku pisze czy masz service pack 2 jak nie to nieinstaluj.

ja mam XP Pro SP2 i tak nie chciało się do końca odinstalować :?

Tak.

Nie możliwe.

Ja utworzyłem punkt przywracania i nie miałem żadnych problemów. Najlepiej jest tak zrobić przed instalacją.

Kamilo 15 proszę nazwać temat konkretnie.

a jednak mozliwe :slight_smile:

ja również robiłem punkt przywracania systemu i również nie pomogło :slight_smile:

Ja zainstalowałem V.T.P.6 i nie myślę o odinstalowywaniu, raz to zrobiłem…i format pomógł tylko. Zainstalowałem ponownie, bo zdecydowanie lepiej to wygląda niż zwykły Xp… ale już nie będę z tym kombinował…

Niestety jednak możliwe. Mi po odinstalowaniu ikonki zmieniły wygląd i paletę na 8-bitów…

Po pierwsze przed instalacja takich programów należy zrobić porzadki na kompie ,pokasować zbedne smieci wykonac defragmentacje i oczywiscie

punkt przywracania systemu,zawsze tak robie i nigdy niemialem problemów w odinstalowaniem

Wszystko ładnie pięknie, ale czy legalnie ;>?

Oczywiście, że tak, niby czemu nie… :?

Pytam, bo Vista Tranformation Pack modyfikuje i podmienia część plików Windows XP, lecz znalazłem w prawie artykuł:

“… autorskie prawa majątkowe programu komputerowego obejmują prawo do tłumaczenia, przystosowania, zmiany układu lub jakichkolwiek innych zmian w programie komputerowym, z zachowaniem praw osoby, która tych zmian dokonała.”

art. 74 ust. 4 pkt 2 ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych

No chyba, że umowa licencyjna Windows stanowiła inaczej.

A ja znalazłem ciekawy artykuł o nakładce, zainteresowanych odsyłam tu:

http://www.playback.pl/numer8/pibi/zmieniamy-xp-w-viste.html

Witam

A ja tam mam wymieniną w temacie postu nakładke i mi pięknie śmiga.

Najpierw zrzuciłem pliki na dysk C a potem intalowałem w trybie awaryjnym :smiley:

Pozdrawiam

Złączono Posta : 23.02.2007 (Pią) 20:00

Nakładke można pobrać

tutaj:

http://adxx.republika.pl/Vista_Transformation_Pack

ale jak sie tworzy punkt przywracania??? help !

Złączono Posta : 21.04.2007 (Sob) 11:37

dobra juz nie trzeba