Vista Transformation Pack 8= BŁĄD PRZY INSTALACJI ;)

(Kratos91) #1

Pobrałem Vista Transformation Pack 8 i kiedy chcę zainstalować wyskakuje mi okienko, że Wystąpił problem z aplikacją VTP801, o co chodzi???. AAA mam oczywiście Windows XP POMOCYYYYYYYYY

(adam749) #2

Napisz dokładniej jaki to błąd??

(niezDarek) #3

daj screen z błędem najlepiej

a lepiej odinstaluj ten soft bo sa z nim same problemy sam się o tym przekonałem

(Kratos91) #4

Jak pobiorę ten plik Vista Transformation Pack 8 i kiedy chcę go zainstalować pisze tak "Wystąpił problem z aplikacją VTP801 (dobreprogramy.pl).exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty" nie mam pojęcia, o co chodzi :?:

(nj_) #5

Daj screen blędu jak ktoś już napisał. Spróbuj odinstalować Revo Uninstaller

(Agatonster) #6

kratos91 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(niezDarek) #7

przeczyść rejestr ze zbędnych wpisów na początek i daj screen

(Binio21a) #8

Takie rzeczy instaluje się w trybie awaryjnym, czy w nim też ten błąd występuje ?

P.S.Daj sobie spokuj z VTP, bo są z nim same problemy, a jego instalacja kończy się formatem. Polecam vista inspirat. :slight_smile:

(pakierhakierxd) #9

czemu pan admin dzisiaj sie do kazdego czepia :stuck_out_tongue: hehe ja bym czegos takiego jak ty nie instalowal to psuje windows!! i spowalnia ja sam uzylem malego programiku a teraz nie mam ikony dysku :((((((

(Olixxx94) #10

Nie może odinstalować tymże programem, bo Windows nawet nie daje tego zainstalować :slight_smile: