Vista Transformation Pack czy Vista Inspirat

(Lukasz12340) #1

Własnie..... Vista Transformation Pack czy Vista Inspirat ? Wpisywać sie kto jaką ma nakładke. Niech wygra lepsza. Uzytkownicy przez tą ankiete bedą wiedzieli co wybrać.

Do dzieła :slight_smile:

(Heezootoo) #2

lepiej nic nie wybierać :mrgreen:

(Mario C) #3

Po prostu te bajerki mocno ingerują w rejestr, ze czasami po deinstalacji mogą powalić system, więc jak kolega czechu07 moja odpowiedź

(Mateusz12z) #4

ja mialem vista inspirat ale te nakladki bardzo mulą kompa :? najlepiej nie miec zadnych nakldek:

JA TAKżE SIę ZGADZAM :stuck_out_tongue: :lol:

(Adrian Nawrocki) #5

VTP7 ma wszystko co vista, tylko musisz do instalowa jeszcze topdesk, windowsdefender, IE7, windows media player. Komputer będzie nie do poznania. Niestety glass nie udało im się otrzymac

(Virek1987) #6

Ja posiadam Brico Vista Inspirat pack 2 i jestem bardzo zadowolony nic mi nie muli natomiast z VTP miałem masę problemów. :slight_smile:

(mich@l2312) #7

najlepiej nic nie instalować sam miałem i się niestety przekonałem jak je odinstalowałem (musiałem zreinstalować Windowsa) a do tego komputer zwalnia

(Mister1294) #8

Vista Inspirat 2 jest super. Nic nie muli kompa i zero problemów z odinstalowywaniem, POLECAM! !!

(Lukasz12340) #9

Ja mam Vista Transformation Pack. Jak sie umie zainstalować tą paczke to niesprawi kłopotów. Wersja 7 ma to do siebie ze deinstalacja jest banalna i usuwa wszystko i nic niezostaje ale jedno mnie dziwi.... Po co usuwać jak sie podoba?

Bricko pack jest najlepsze . Wogule żadnych problemów

(Jbviuhvbvui) #11

A ja miałem problem z Movie Maker 2.

Po odinstalowaniu Bricko problem zniknął :stuck_out_tongue:

(SeBoLaS) #12

takich tematów to już była cała masa skorzystaj z wyszukiwarki

(system) #13

Mnie w Vista Inspirat 2.0 wnerwia to że pasek tytułu okna jest tylko czarny ew. można go zmienić na drugą wersję która jest biało niebieska że aż zahacza o kolor biały.

Wszystko jest super, pasek start, menu start, ikony, rocketdock.

Ale pasek tytułu okna to masakra...

Możesz zainstalować tuneup na 30 dni i w tym czasie pobrać sobie skiny z ich strony .

A ten biało niebieski też jest do pobrania na ich stronie , sam go kiedyć miałem