Vista transformation pack

(klemensior15) #1

Chciałbym zainstalować sobie VTS'sa ,i stąd moje pytanie czy warto ją instalować i jak ,aby wszystko było dobrze .

Parametry mojego kompa to:

Procek 2,4 ghz

Ram 512 mb

karta fx 5200

Jeżeli ten temat już był to przepraszam ,ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Dziekuje

(Matrix506) #2

Myślę że wart, ja uzywam ją i i jestem bardzo zadowolony.

Na tym komuterze możesz spokojnie instalować. :slight_smile:

(Kkorniak) #3

Po instalacji Vista transformation pack zmienia sie praktycznie tylko wyglad. jest kilka dodatkowych funkcji w wygladzie ale to tylko tyle. procesor i ram ok tylko karta graficzna nie wiem jak - jak mozesz to podaj dokladne parametry karty. :slight_smile:

(Cortez91) #4

Jak na ironię, po zainstalowaniu VTP na komputerze z 256 MB RAM odczułem poprawę wydajności, oczywiście bez instalowania Lock'a i innych dodatków

(klemensior15) #5

a coś w sprawie instalacji?? no karta ge force fx 5200 128 mb

(Kylo Tk) #6

jeżeli chodzi o instalację VTP to nie było problemów schody zaczęły się gdy chciałem ją odinstalować

(Jacekhe) #7

Ja używam miesiąc i nie mam problemów proponuję dograć jak nie masz service pack 2 ewentualnie service pack 1, poprawki sporo dają. Ponieważ mogą występować błędy ale to rzadkość, instaluj spokojnie. Wygląd przypomina do złudzenia Windows Vista (zainstalowane wszystkie bajery 8) ) chodzi więc gorąco polecam

(dean999) #8

A po co piszecie swój konfig kompa?? Ja myśle że to raczej niema większego znaczenia

(klemensior15) #9

pisze po to żeby zapytać się czy nic nie będzie się zacinać

(Jacekhe) #10

Nie będzie się zacinać, instaluj spokojnie. To jest fajna sprawa Vista Transformation Pack 6.0. Morzesz wszystkie bajery instalować. 8)

(Agatonster) #11

klemensior15

Pozwolę sobie zacytować swoje uwagi z tego tematu - być może będą pomocne...

Pozdrawiam :slight_smile:

(klemensior15) #12

dzięki.Ale czym lub gdzie mogę zrobić kopie ustawień systemu w razie czego ?

(Wacio1967) #13

Lepiej uważaj przy instalacji, szczególnie tapety na okno logowania. Ja musiałem system na nowo stawiać. :frowning:

(Str128) #14

Jest gdzieś w akcesoriach opcja przywracania systemu. Trzeba tylko otworzyć ten program i ustawić nowy punkt przywracania. No ale to program Microsoftu wbudowany w Windowsa więc za efekty nie ręczę :wink:

Przywraca chyba rejestr i czasem jakieś katalogi nawet.

Ja zainstalowałem VTP odinstalowałem i bylo bez klopotów. Ale spodobało mi się więc wróciłem do nowego wyglądu :mrgreen:

(dean999) #15

Było trzeba naprawić system płytką z XP