Vista transformation pack

Chciałbym zainstalować sobie VTS’sa ,i stąd moje pytanie czy warto ją instalować i jak ,aby wszystko było dobrze .

Parametry mojego kompa to:

Procek 2,4 ghz

Ram 512 mb

karta fx 5200

Jeżeli ten temat już był to przepraszam ,ale nigdzie nie mogłem znaleźć odpowiedzi na moje pytanie. Dziekuje

Myślę że wart, ja uzywam ją i i jestem bardzo zadowolony.

Na tym komuterze możesz spokojnie instalować. :slight_smile:

Po instalacji Vista transformation pack zmienia sie praktycznie tylko wyglad. jest kilka dodatkowych funkcji w wygladzie ale to tylko tyle. procesor i ram ok tylko karta graficzna nie wiem jak - jak mozesz to podaj dokladne parametry karty. :slight_smile:

Jak na ironię, po zainstalowaniu VTP na komputerze z 256 MB RAM odczułem poprawę wydajności, oczywiście bez instalowania Lock’a i innych dodatków

a coś w sprawie instalacji?? no karta ge force fx 5200 128 mb

jeżeli chodzi o instalację VTP to nie było problemów schody zaczęły się gdy chciałem ją odinstalować

Ja używam miesiąc i nie mam problemów proponuję dograć jak nie masz service pack 2 ewentualnie service pack 1, poprawki sporo dają. Ponieważ mogą występować błędy ale to rzadkość, instaluj spokojnie. Wygląd przypomina do złudzenia Windows Vista (zainstalowane wszystkie bajery 8) ) chodzi więc gorąco polecam

A po co piszecie swój konfig kompa?? Ja myśle że to raczej niema większego znaczenia

pisze po to żeby zapytać się czy nic nie będzie się zacinać

Nie będzie się zacinać, instaluj spokojnie. To jest fajna sprawa Vista Transformation Pack 6.0. Morzesz wszystkie bajery instalować. 8)

klemensior15

Pozwolę sobie zacytować swoje uwagi z tego tematu - być może będą pomocne…

Pozdrawiam :slight_smile:

dzięki.Ale czym lub gdzie mogę zrobić kopie ustawień systemu w razie czego ?

Lepiej uważaj przy instalacji, szczególnie tapety na okno logowania. Ja musiałem system na nowo stawiać. :frowning:

Jest gdzieś w akcesoriach opcja przywracania systemu. Trzeba tylko otworzyć ten program i ustawić nowy punkt przywracania. No ale to program Microsoftu wbudowany w Windowsa więc za efekty nie ręczę :wink:

Przywraca chyba rejestr i czasem jakieś katalogi nawet.

Ja zainstalowałem VTP odinstalowałem i bylo bez klopotów. Ale spodobało mi się więc wróciłem do nowego wyglądu :mrgreen:

Było trzeba naprawić system płytką z XP