Vista Ulimate 64 i DVB SkyStar2?

(Tomm28) #1

czy może kto instalował ?? i czy sie udało a jesli tak to jaki jest przepis

z gory dzieki za pomoc

jak mozna dokladniej pisac :expressionless:

pytam sie czy ktos jus instalowal karte SkyStar2 DVB po systemem Vista Ultimate 64 i jakie byly efekty bo sterownikow nie ma jescze (tylko beta)

i czy sie udalo zainstalowac

sam mam w planach instalacje jak zainstaluje efektami sie podziele

(Peter3200) #2

Napisa bys dokadniej bo nich nie odpowie ci na ten temat :o !!

(Tomon) #3

Instalowal i dziala bardzo dobrze. Sciągasz sterowniki w wersji beta ze strony technisata. Interesuje cie tylko katalog BDA. By zainstalowac niepodpisany sterownik w viscie x64 musisz wykonac maly manewr. Odpalasz cmd i wykonujesz dane polecenie:

bcdedit /set loadoptions DDISABLE_INTEGRITY_CHECKS.

Nastepnie restart, wkazujesz miejsce gdzie znajduja sie sterowniki, instalujesz np progdvb i cieszysz sie z tvsat.

Pozdrawiam

(Tomm28) #4

Dzieki wielkie :slight_smile:

o to mi chodzilo jednak ktoś wie o co mi chodzilo w pierwsztm poscie

Pozdrawiam i dzięki

(Sylwesterkidon) #5

Problem w tym ze w progu wyskakuje komunikat device not started sky star2 i co z tym zrobic

(Tomm28) #6

"C:\Users\USER>bcdedit

Nie można otworzyć magazynu danych konfiguracji rozruchu.

Odmowa dostępu."

pojawił sie mi taki komunikat ??:expressionless: co można z tym zrobic ??

(Tomon) #7

Zapytaj tych ktorzy kasuja posty. Wczoraj juz na takie samo pytanie w tym temacie odpowiadalem.

(Sylwesterkidon) #8

Wejdz trybem awaryjnym ja tak zrobilem i dziala nie bedzie odmowy dostepu

(Tomm28) #9

jak poradziliscie tak zrobilem i działa - dzięki

u mnie jest tak ze ogladam TV sat na DVBDream - na tym programie u mnie lepiej smiga na standartowych sterach do XP a nie na beta - czyli karta sieciowa a nie BDA

dzieki i pozdrawiam

(Pajpta) #10

Witam, pomocy, nie mogę zainstalować sterownika.

Instaluje te z głównego katalogu jak i z BDA i ciągle mam błąd (kod 39).

W trakcie instalacji w trybie awaryjnym niby ok, ale po przejściu w normalny tryb znowu błąd (System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. Sterownik może być uszkodzony lub nieobecny. (Kod 39)).

Poradźcie , ale tak łopatologicznie, co mogę zrobić.

(Tomm28) #11

a kto ci kazal instalowac sterowniki w trybie awaryjnym ??? sorry za pytanie ale czy Ty nie umiesz czytac ?? przeczytaj uwaznie kazdy z postow powyzej -

uwaznie znaczy ze zrozumieniem - jak w dalszym ciagu nie bedzie działac napisz krok po kroku co zrobiłes a my Ci powiemy co zrobiłes nie tak :wink:

Pozdrawiam

(Pajpta) #12

Dzięki za pomoc, wszystko śmiga.

Mój problem polegał na tym że nie bardzo wiedziałem o co chodzi z cyt:"Odpalasz cmd".

Człowiek się uczy całe życie :smiley: