Vista Ultimate x64 +sagem 800

Witam, męczę się nad tym dobre parę godzin i wygląda na to, że nowy system mnie zaskakuje i potrzebuje waszej pomocy (od tego forum jest :slight_smile: ).

A więc przeszukałem internet, ściągając chyba wszystkie sterowniki ze strony producenta oraz te podane na różnych forum, które rzekomo "działają"do modemu sagem 800 oraz patrząc na podobne tematy, efekt jest taki, że urządzenie podobno zostało zainstalowane, jednak nie można odnaleźć pliku sterownika.

System Windows Vista x64 Ultimate.

Bardzo bym prosił o pomoc, gdyż wypróbowałem łącznie chyba 15 różnych sterowników pod ten system i nadal nic nie mogę zrobić.

P.S Podpis cyfrowy -wyłączony. (jak-co)

Instrukcje instalacji w systemie MS Windows Vista masz poniżej, plik PDF, rozmiar 2613 kB.

http://www.tp.pl/b/binaries/PL/357870/Instr_Fast800_Vista_366459687.pdf

Pozdrawiam :).

mam ochotę krzyczeć, instaluje sterowniki zawsze tak jak jest opisane wyżej i … lipa.

Po instalacji sterowników i podłączenia modemu, nic się nie dzieje, jednak diody się świecą.

W Menadżerze urządzeń, modem wyświetlany jest teraz jako nie rozpoznane urządzenie, w chwili próby aktualizacji sterownika otrzymuje komunikat.

79404744lq4.gif

Natomiast gdy chcę uruchomić plik ADSL po instalacji sterowników z menu start, otrzymuje info:

56708801ob9.gif

No zdenerwować się można.

Zainstalowałem inne sterowniki, wszystko wygląda na to, że instalacja przebiegła pomyślnie, jednak po jej zakończeniu pokazuje mi się komunikat, że trwa instalowanie nowego sprzętu (USB ADSL WAN Adapter) i …nie może odnaleść owego sterownika.

62148161ln9.jpg

Pamiętajcie, że system 64 bitowy. Teraz to co nie uniknione ;], proszę o pomoc.

.

Sterowniki A 4.8 do sagem 800 są dla Visty 64 .

Wiem o tym, Już dawno je próbowałem i ten sam efekt :confused:

Instaluje sterowniki spod prawego “jako administrator”, nie było nigdy problemów w Viście 64 [sterowniki mogą być uszkodzone]

… a moze masz modem uszkodzony :smiley: u mnie ten modem na Vista x64 smiga jak głupi. Jak chcesz to moge Ci wysłac swoje sterowniki, tylko jak ?? :mrgreen:

tak rzeczywiście, modem uszkodzony, jak pod xp’kiem z niego korzystam…

'Dzięki mysz 1, dało rade, zainstalowałem według twojej rady spod prawego klika jako administrator i ruszyło, jednak zastanawiam się co to za różnica skoro i tak byłem zalogowany jako administrator.

Dzięki.