Vista ultimate x64 stan hibernacji

Witam!!

Mam problem z hibernacja w systemie vista ultimate x64. Otóż nie mogę nigdzie jej włączyć. W viście x86 takiego problemu nie miałem (można było włączyć hibernację bez problemu). Pomóżcie. Może w Viście x64 nie ma hibernacji???

Może spróbuj to http://support.microsoft.com/kb/929658/pl

Witam ja zrobiłem to w tę sposób że

wszedłem

do oczyszczania dysków i tam ja wyłączyłem

Ale ja chce ją włączyć !!

Cześć, możliwe, że masz włączoną Hybrydową Hibernację, wtedy normalna hibernacja zwyczajnie się nie pojawia.

Oto jak to zrobić -> START -> Panel Sterowania-> (mam nowoczesny wygląd, więc) Sprzęt i dźwięk -> Opcje zasilania ->(mam wysoką wydajność zaznaczoną)-> Zmień ustawienia planu(pod wysoką wydajnością)->Zmień zaawansowane ustawienia zasilania->Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne(UAC wyskoczy, zezwalasz)->kilkasz na + koło Wsztrzymaj ->Zezwalaj na stan uśpienia hybrydowego-> Ustawienie -> NIE

To wszystko.

Pozdrawiam, może zadziała :wink:

Tylko u mnie ta opcja nie pojawiła się: przechwytywaniegd9.th.jpg

U mnie się pojawia ponieważ mam a Advenced i w czymś tam mam Właczone S3 wtedy pojawia się hybrydowe, może spróbuj poszukać czegoś takiego w BIOS-ie i wtedy zastosuj się do mojej porady.

Pozdrawiam

Mam w BIOSie od samego początku o ile dobrze pamiętam wlączone S3.

Dołączam zdjecie z cmd.exe, na którym wskazane jest że hibernacja jest możliwa: przechwytywaniezk3.th.jpg

Mam tak samo jak ty, lecz u mnie po instrukcji jaką Ci dałem Hibernacja wyświetla się i działa :slight_smile:

Kiedyś jak mi nie działała przestawiłem w BIOS-ie S3 na S1 i wtedy się pojawiła.

Ale teraz mam S3 i również działa !

ale najdziwniejsze jest to że gdy miałem viste x86 wszystko było w porządku

Może x64 ma z tym problem ? Ja mam x86 i wszystko działa. A może płyta główna ma problem, a próbowałeś wgrać od nowa system.

to nic nie daje. format robiłem 2 miesiące temu. przed formatem nie było i po formacie też… może z vistą x64 tak jest…

Ale to nie możliwe żeby x64 nie można by hibernować. Pisałeś do Microshitu ?, może panie z obsługi coś poradzą ?

Pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT HOHO