Vista upgrade do 7, laptop, recovery i inne

Z racji, że mam tę piękną możliwość pobrać Windowsa 7 z MSDNAA, to chciałbym wykonać sobie upgrade

oczywiście zdaję sobie sprawę, że robienie upgrade w dosłownym tego słowa znaczeniu, to raczej głupota niż przemyślana decyzja

dlatego z pewnością będzie to czysta instalacja

niemniej jednak używam laptopa [Asus M5V0C] i chodzi o sprawę partycji recovery, bo już wiem o tym z tego forum, że mogę mieć problemu w przypadku chęci powrotu do Visty z odzyskaniem, tego systemu z użyciem przywracania systemu, po prostu partycja recovery będzie chyba niewidoczna

może ktoś używa podobnego sprzętu, z podobnej serii, abym na 100% mógł określić czy takie działanie (tj. instalacja Seven’a na czysto), nie spowoduje zablokowania dostępu do recovery Visty, bo ogólnie był tutaj taki forum z Acerem, gdzie była podobna sytuacja później i wszystki kombinacje odpalające recovery były niedostępne (nieaktywne)

dodam jeszcze, że już po zainstalowaniu 7, będę przywracał Gruba (używam Debiana Squeeze jako drugiego systemu) - ale to chyba nie zapewni mi dostępu do recovery