Vista uruchamia sie w trybie awaryjnym

Witam. mam problem vista włacza sie w trybie awaryjnym :expressionless: co robic ? nic nie zmianiałem ani nie właczałem sama od jakiś 10 min zaczełą sie włączac w trybie awaryjnym jak zrobic zeby startowała normalnie ?

weź naciśnij F8 jak kompa włączysz i weź tryb normalny i zobacz czy się włączy.

zrobiłem tak jak napisałeś i niestety nic to nie dało

Ale mi chodziło czy się uruchomi w zwykłym trybie?? Jak tak to ściągnij Vistabootpro > zakładka Advanced Setting > Odznacz podajże SOS mode, ale nie jestem pewien czy to to napewno. Ja tam nic nie mam zaznaczone w tej zakładce.

W normalnym trybie otwiera sie tak jak w trybie awaryjnym tylko ze jak wlaczam go normalnie to nie laduja sie sterowniki ale i tak nie dziala mi dzwiek , zmiana rozdzielczości itp. Spróbuje ściągnać to i zobacze czy bedzie lepiej

Nie używam Visty, ale zdaje się, że jest tam coś takiego co nazywa się przywracanie systemu.

Zapomniałem właczyć tą opcje i nie mam zadnego punktu do przywrocenia wiec to odpada :frowning:

Program też odpada nie chce sie zainstaloaćw trybie awaryjnym

start>uruchom>wpisz msconfig >ogólne i zobacz czy masz zaznaczone Uruchom normalnie

Dzieki wielkie Łukash Nie wiem kto to tam poprzestawiam :slight_smile: już jest dobrze dzieki :slight_smile: