Vista x64 engielska na polski z x86

mam 2 visty business:

  1. x86 PL

  2. x64EN,

oczywiscie oryginalne w ramach MSDN i chcialbym zainstalowac wersje 64 bitowa ale chcialbym zeby byla ona po polsku jest jakas mozliwosc dogrania do niej jakos polskiego czy cos takiego??

i czy pasowalby klucz z tej wersji 32 bitowaj bo on juz zostal aktywowany na moim kompie a szkoda marnowac kolejnego klucza??

Oj chłopie coś kręcisz. Ja też mam Vistę EN z MSDAA (nieinstalowana, nieaktywowana, ba nawet nie nagrana na DVD) ale w programie dla uczelni nie widziałem ani polskiej Visty, ani tym bardziej wersji 32 bit?

W dniu 07.05.2008 , o godzinie 15:51 został dopisany post przez #Fafik#

ups mała poprawka, aby być uczciwy. Polską Viste widziałe, ale nie 32 tylko 64 bitową.

http://msdn61.e-academy.com/elms/Storef … ro&np1=112

oj chlopie u mnie jest 32 bitowa tylko nie jest to tam napisane po polsku + 64 bitowa po angielsku i jakis tam kilka tylko rozlozone na plyty cd i nie pamietam co tam jeszcze… ale nie taki byl problem

W dniu 07.05.2008 , o godzinie 16:06 został dopisany post przez uniqque

to w tym msdn u ciebie ktora vista 64 bitowa jest po polsku?

No wyraźnie pisze DVD Polish, lub cd Polish ale sa to 64 bitowe wersje

no ale nie jest tam napisane ze sa to 64 bitowe wersje oprocz na jednym bodaj pierwszym ale nie jest tam napisane czy pl czy en… wiec jak?

W dniu 07.05.2008 , o godzinie 21:39 został dopisany post przez uniqque

no dobra juz sprawdzilem i sie przekonalem ze wszystkie polskie wersje visty na msdn sa 32 bitowe (bo instalator odpalil sie na 32 bitowym procku jakby byl win 64 to by nie polecial)

wiec wracam do mojego mojego pierwotnego pytanie czy daloby sie dograc jezyk z jednej wersji do drugiej albo sciagnac jakas paczke jezykową czy coś w tym stylu bo raczej napewno nie w niej standardowo jezyka polskiego??

Tak, bardzo prosto. W Windows Update, jest pełno pakietów językowych w tym polski. Jeżeli rzeczywiście system masz oryginalny to nie będzie z tym żadnego problemu.

Pod warunkiem że masz edycję Ultimate, w MSDN AA jest wersja Business w języku polskim lub angielskim.

A do niej nie da się dograć żadnego spolszczenia.

Więc albo instalujesz system po polsku albo po angielsku.

Na przyszłość radzę przeszukać forum w poszukiwaniu odpwiedzi na takie pytania, które niejednokrotnie się już pojawiały (włącznie z odpowiedziami).

Pozdrawiam

Co do klucza, to ten z 32bit będzie pasował na 64bit. Sprawdzone na kluczu i systemach z msdnaa.