Vista - XP Jak znowu -?-» Vista

A wiec taki problem, mialem Viste przy laptopie a ze to super cacko, to postanowile zainstalowac moje stare oryginalne XP. A ze komputer ma jakies problemy to i musze go do serwisu oddac to chcialbym wrocic na Viste, bo nie wiem czy czasem gwarancji nie utrace za majstrowanie przy systemie. I teraz nie wiem jak, skrot nie dziala alt i F10 do tego w biose ustawienia tez odpowiednie. Nie mam pojecia co z tym zrobic juz nawet usunalem XP i skrot nadal nie dziala. Dysku nie mialem zadnego do niego wiec nie moge totalnie ruszyc z miejsca. W necie jest tylko jak z Visty na XP a nie ma nic jak odwrotnie :confused: i tu caly pies pogrzebany. Dzieki za pomoc. :wink: Mam Acera 5710 ZG tak wogole.

Jak instalowałeś Viste to pewnie przestawiałeś coś w BIOS’ie, nie?(tak mi się wydaje bo większość ludzi przestawia SATA na IDe(czy jakoś tak)).Może wróć do poprzedniego ustawienia, lub załaduj ustawienia domyślne/optymalne w BIOS’ie.

No niestety to nie pomagda bo takiej opcji w BIOSie nie ma. Przed instalacja musialem jakies sterowniki integrowac z XP wlasnie chodzilo tez o to SATA i IDE i teraz nie wiem jak wrocic :confused: