Vista + XP

Witam, chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można ustawić vistę tak żeby startowała automatycznie a xp tylko i wyłącznie w razie problemów z komputerem. Dodam ze pierw zainstalowałem xp a dopiero potem viste i przy starcie mam te dwa programy do wyboru natomiast tak jak pisałem wcześniej chciałbym ustawić tak żeby nie pokazywał mi się ten komunikat wyboru. Dziękuje i pozdrawiam

Możesz kombinować z EasyBCD i VistBootPro. Ale moim zdaniem nie warta skórka wyprawki. Najzwyczajniej nie opłaca się mieszać w bootmanagerach żeby tylko raz czy dwa razy dziennie nie wciskać Entera. :?: :oops: :evil: :?:

według mnie też ale nie tylko ja używam tego kompa to może przestawić domyślnie jako pierwszą vistę zeby w razie czego po tych 24 sekundach ona się załadowała? może wie ktoś jak to dokładnie zrobić? :smiley:

Spróbuj jak w XP (może w Viście jest tak samo): panel sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->ustawienia i tam powinna być opcja: po ilu sekundach oraz domyślny system

Jesteś wielki dokładnie o to mi chodziło =D> dodam od siebie że gdyby ktoś miał podobny problem to niech najpierw zmieni w Viście panel sterownia na wygląd klasyczny będzie mu łatwiej zrobić to co poradził “cosik_ktosik” :smiley: