Vista za darmo! Tylko... jak?

(Wojtas1993) #1

W gazecie Komputer Świat przeczytałem, że na stronie http://www.heroeshappenhere.iis7.pl można zamówić Vistę na rok tylko za koszt przesyłki.

Tylko nie mam pojęcia jak to zrobić :confused:

(D Kielbania) #2

koniec promocji. Limit został wyczerpany

(Przemek Lal) #3

Ściągnijcie sobie Win Server 2k8 na 240 dni, włączcie jedno wyłączcie drugie i jeszcze za przesylkę nie zapłacicie. =D> :smiley:

(xomo_pl) #4

tylko że Windows serwer różni się troche od visty i mogą na nim niedziałać niektóre programy i antywira za freee trudno znależć by działał

(Przemek Lal) #5

zomo_prl , fakt, ale za darmo, dobry do gier (chyba jednemu typkowi CS nie chodził) i szybszy od visty (wg testów o 10-15%). Sam korzystam i polecam. Poza tym gry można odpalać na XP jak ktoś ma, a jak się dobrze poszuka to i antywira za free można znaleźć (Avast niestety nie pójdzie).

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 18:10 został dopisany post przez lalu

zomo_prl , a ty korzystasz z antywira za free :^o ?? Kaspersky za free :^o ?? Jak za free masz do podeślij link na PW :wink:

(Wojtas1993) #6

Ech... no nic mnie to tylko ta Vista interesowała... Ale mówi się trudno i żyje się dalej :wink:

(Enter6000) #7

To legalne?

(aero) #8

legalne, jeśli masz klucz produktu oryginalny do Visty.

(Wojtas1993) #9

Tiaaa... szkoda tylko że nie masz... A soft to ja muszę mieć 100 % legal :confused:

(xomo_pl) #10

tak korzystam z av prawie za free (prawie bo jedyny koszt to koszt KSEksPERT)- Eset Smart Security na 90dni.....

(Przemek Lal) #11

prawie robi wielką róznicę :wink: spox

(Wojtas1993) #12

A co do tematu to przed chwilą wypełniłem ankietę. Winda ma być u mnie za 10 dni :wink:

(Michnt) #13

To ta promocja jeszcze jest czy nie, bo sam się zgubiłem :smiley:

(system) #14

Już nie

wszyscy rzucili się na Visty jak na świeże bułeczki z TESCO :smiley:

(Michnt) #15

To nie rozumiem entuzjazmu wojtasa1993? Jak już nie ma promocji, a on zdążył wypełnić ankietę i dostanie Vistę za 10 dni... :?

(Wojtas1993) #16

Chłopaki jak to nie ma promocji jak sam widziałem tekst "Windows Vista zostanie wysłany za 10 dni" zarejestrujcie się to sami się przekonacie...

(Błażej) #17

No rzeczywiście za darmo

(Wojtas1993) #18

Za darmo bo nie płacisz za system tylko za przesyłkę.