Vista za darmo! Tylko... jak?

W gazecie Komputer Świat przeczytałem, że na stronie http://www.heroeshappenhere.iis7.pl można zamówić Vistę na rok tylko za koszt przesyłki.

Tylko nie mam pojęcia jak to zrobić :confused:

koniec promocji. Limit został wyczerpany

Ściągnijcie sobie Win Server 2k8 na 240 dni, włączcie jedno wyłączcie drugie i jeszcze za przesylkę nie zapłacicie. =D> :smiley:

tylko że Windows serwer różni się troche od visty i mogą na nim niedziałać niektóre programy i antywira za freee trudno znależć by działał

zomo_prl , fakt, ale za darmo, dobry do gier (chyba jednemu typkowi CS nie chodził) i szybszy od visty (wg testów o 10-15%). Sam korzystam i polecam. Poza tym gry można odpalać na XP jak ktoś ma, a jak się dobrze poszuka to i antywira za free można znaleźć (Avast niestety nie pójdzie).

W dniu 09.06.2008 , o godzinie 18:10 został dopisany post przez lalu

zomo_prl , a ty korzystasz z antywira za free :^o ?? Kaspersky za free :^o ?? Jak za free masz do podeślij link na PW :wink:

Ech… no nic mnie to tylko ta Vista interesowała… Ale mówi się trudno i żyje się dalej :wink:

To legalne?

legalne, jeśli masz klucz produktu oryginalny do Visty.

Tiaaa… szkoda tylko że nie masz… A soft to ja muszę mieć 100 % legal :confused:

tak korzystam z av prawie za free (prawie bo jedyny koszt to koszt KSEksPERT)- Eset Smart Security na 90dni…

prawie robi wielką róznicę :wink: spox

A co do tematu to przed chwilą wypełniłem ankietę. Winda ma być u mnie za 10 dni :wink:

To ta promocja jeszcze jest czy nie, bo sam się zgubiłem :smiley:

Już nie

wszyscy rzucili się na Visty jak na świeże bułeczki z TESCO :smiley:

To nie rozumiem entuzjazmu wojtasa1993? Jak już nie ma promocji, a on zdążył wypełnić ankietę i dostanie Vistę za 10 dni… :?

Chłopaki jak to nie ma promocji jak sam widziałem tekst “Windows Vista zostanie wysłany za 10 dni” zarejestrujcie się to sami się przekonacie…

No rzeczywiście za darmo

Za darmo bo nie płacisz za system tylko za przesyłkę.