Vista zamiana na XP

Witam!

Mam laptopa HP Pavilion na gwarancji. Ostatnio podczas pracy coraz częściej pojawiają mi się bluescreany. Laptop był już w serwisie, ale to nie pomogło. I mam takie pytanie czy mogę domagać się od producenta laptopa zamiany Visty na XP na koszt HP? I czy HP może dodatkowo do Visty (bądź XP) doinstalować mi Linuxa - zapewne sam potrafiłbym to zrobić, ale nie wiem jak będzie wtedy wyglądała opcja HP Recovery i wolałbym, żeby zrobił mi to producent notebooka…

Ale co chciał byś by ci dali xp’ka oryginalnego przez to że nie działa ci vista??? :shock:

Tak…

Przecież ja płaciłem za sprzęt i wymagam, żeby mi działał… ich wina, że dorzucają do sprzętu beznadziejny system

Ty się masz domagać usunięcia usterki a nie gratisowego przejścia na inny system. Skoro masz sprzęt na gwarancji to z niej skorzystaj

Skorzystałem… wymienili mi już całą płytę główną i nic…

A jak z tym Linuxem - mogę domagać się zainstalowania Ubuntu obok Visty przez serwis?

Poczytaj zainstaluj Debugging Tools for Windows http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/in … topic=15.0 wklej z niego raport!Zobaczymy co powoduje błedy!