Vista- zapytanie


(La Verdad) #1

mam takie pytanie, nie mam nagrywarki dvd, a obraz visty zajmuje 2 giga z kawałkiem, czy jak wzuce obraz visty do napędu wirtualnego to także go zainstaluje ?


(Trebron) #2

Niestety nie. Sterownik napędu wirtualnego ładuje się wraz z systemem operacyjnym. A instalacja musi rozpocząć się w trybie tekstowym, gdzie żaden system operacyjny nie jest włączony :frowning:


(El Presidento) #3

Ale naprzyklad Linuksa dalem rade tak zainstalowac :? wiec moze sie uda


(Mztswk) #4

Jaką dystrybucje?


(El Presidento) #5

Mandrake


(La Verdad) #6

:roll:

hmm...ale jak zacznie sie instalacja na ocbecnym systemie wtedy po załadowaniu plików i restarcie powinno dać rade, bo jakimś cudem udało mi się tak zainstralowac win lgh 5048 :slight_smile:


(Trebron) #7

Misię w ten sposób z XP nie udało :frowning: Może inne systemy tak :slight_smile:


(La Verdad) #8

juz spróbowałem , oczywiście ze się da zainstalować z wirtualnego napedu :smiley:


(Maciek25 1977) #9

a ja mam takie pytanie: jesli zapiszę sie do subskrypcji (czy jakos tak) to jak bede mogl sciagnac tego windows vista? przez torrent? bo jesli tak to nawet nie bede sie zapisywal.


(La Verdad) #10

o nielegalu tu mówić nie bede, chcesz legalnie zapisz się na testerea


(aju) #11

od nich z vortalu


(Maciek25 1977) #12

fajnie tylko że ja zapytałem w jaki sposób bede mogl sciagnac to jesli sie zapisze. kiedys zapisalem sie na stronie dotyczacej windows 2003 i okazalo sie ze bede musial sciagac to przez torrent, wiec jesli nie czytales mojego posta od poczatku do konca albo nie wiesz o co chodzi to lepiej nic nie pisz, ok?

aju dzieki