Vista zastapic xp

Kupilam laptop z zainstalowanym vista home premium.pierwsze wrazenie super, drugie juz niastaty nie. Nic mi nie chce dzialac nawet itunes, na ktorym mi bardzo zalezy. Nie mam pozwolenia na usuwanie programów.vista mi na nic nie pozwala.czy moge wyinstwlowac vista a zainstalowac xp??? Jestem troche przygnebiona, bo nie wiem czy to bezpieczne i w ogóla mozliwe. Dodam, ze mam angielska wersje visty. Moze ktos mi pomoze zanim znowu zaczne palic ze zlosci na ten program :frowning:

Vista Ci na wszystko pozwala, tyle, że przy każdym komunikacie musisz kliknąć na “Allow” :slight_smile: Itunes powinno działac, przynajmniej najnowsza wersja.

Jesli masz pelną oryginalną wersje …to wszystko z xp MUSI DZIALAC … Poprostu…

akurat to u mnie tak nie dziala. na poczatku itunes dzialal bez zarzutu,nawet wgralam muze,az tu raptem po dwoch dniach komunikat,ze itunes has stopped working, i nijak go uruchomic nie moge.Quicktime z reszta tez mi nie dziala.Ale akurat itunes to maly problem w porownaniu z nortonem,windows media playerem itd… :shock: co za g…o.no ale zciagnelam potrzebne sterowniki do mego fajnego laptopka i bede wgrywac xp.jaz nie moge sie doczekac.jak mi to wszystko wyjdzie bez problemow to bede bardzo milo zaskoczona,bo po tygodniu z vista mam koszmary :twisted:

To twoja wina, że komputer tak działa… Kto normalny wgrywa nortona. Może to być też wina twoich niedostatecznych umiejętności.

Ja nortona nie wgrywalam,bo on juz tam byl. wraz z nowym vista juz w kompie dostalam wgrana dziewiedziesieci- dniowa nowa werse nortona.Jest nieuaktywniony,ale usunac go nie moge.sama korzystam z antywirusa Avast.wiec nic tu nie jest moja wina. zreszta wczoraj pofatygowalam sie z tym problemem do sklepu i niestety tam tez nikt nie wiedzial jak to zrobic,czyli to nie jest wina moich umiejetnosci.ja czekam na rade a nie ojcowskie pouczanie mnie co jest moja wina, a co nie jest. pozdro