Vista zawiesza sie przy ladowaniu sterow do wirtualnego nape

Witam,

Podczas instalowania programu Alcohol 120% 1.9.2.1705 na kompie z Vista doszlo do naglego zresetowania sie komputera.

Po ponownym uruchomieniu komputer zawiesza sie na stale, gdy zaczynaja sie ladowac jakies sterowniki [najprawdopodobniej do wirtualnego napedu].

W trybie awaryjnym nie da sie nic zrobic [po minucie od zaladowania systemu zrzuca pamiec na niebieskim ekranie i sie wylacza].

Moje pytanie brzmi: jak nie dopuscic do uruchomienia tego procesu [nazywa sie chyba rundll32]? Mam doslownie 1 do 2 minut po starcie, a aplikacje nie chca sie za bardzo otwierac, jedyne czym operuje to menedzer zadan.

Wiem, ze problemem jest niezgodnosc z systemem. Po fakcie sprawdzilem, ze ta wersja nie jest kompatybilna z Vista. No ale zeby wieszac caly system na stale?

Spróbuj zainstalować jako administrator tak jak na tym obrazku prawym przyciskiem myszy na ten plik co chcesz zainstalować http://wstaw.org/pokaz/22914/

taa, tyle, ze ja juz zainstalowalem i powiesilo mi system. Nie moge normalnie odpalic kompa. Chodzi mi o to jak to wykasowac/zatrzymac, na starcie mam jakas minute/dwie.

Pomyslalem, ze moze da sie uruchomic sam wiersz polecen [jak to jest w XP] i usunac to badziewie, wtedy nie bedzie mial z czego wziac tych sterow. Da sie tak?

Uruchom kompa w trybie awaryjnym i odinstaluj ten program