Vistamizer -jak on dokadnie działa?

Witam wszystkich

Chciałbym zasięgnąć rady odnośnie programiku Vistamizer, jak on dokadnie działa? Czy modyfikuje tylko wygląd XP czy też zmienia sposób dzialania programów etc?

PZDR

modyfikuje wygląd XP

nie baw się takimi rzeczami… lubią psuć :wink:

Ja zainstalowałem sobie VistaMizera tak dla ciekawości, “na próbę”. I o dziwo nic mi nie popsuł! Wszystko działa tak jak wcześniej, no może ciut wolniej, ale nie sprawdzałem żadnymi programami. On po zmienia wygląd, ale o ile się nie dziwię to także podmienia sporo plików systemowych. Więc raczej kopię zapasową najważniejszych danych i Punkt Przywracania Systemu należałoby wykonać.

Tak dokładnie on podmienia pliki systemowe wykonaj kopię zapasową, a potem zainstaluj program najlepiej w trybie awaryjnym.

Nie Polecam Tego Ale Użyłem Innego Pliku (Seven Transformation Pack 7.0.4) I Teraz Nie Mogę Go Odinstalować Muszę Formata Te Programy Potrafią Psuć Komputer Teraz Przez Ten Plik Nie Mogę Filmów Na YouTube Obrabiać Bo Sony Vegas Pro 9.0 Nie Działa Na Windows Seven :frowning: Na Przyszłość Ci Co Lubią Dużo Instalować Radze Żeby Tych Plików Nie Instalowali :smiley: I To Tyle Mam Nadzieje Że Pomogłem :slight_smile: