Visual Studio 2005 Beta Experience

Witam. Zamówiłem sobie właśnie wersje testowe tych programó o których tak głośno w woratlu. Czy jest to bezpłatne? Ile czasu trwa realizacja zamówienia i co jest w tej przesyłce

Programy, które zamówiłeś.

A co do płatności to myślę, że ponoszisz koszty przesyłki i za nie płacisz.

Pozdrawiam.

Adq

I właśnie to chciałbym się dowiedzieć bo na ekranie końcowym pisze że ten produkt jest “free of charge” a w Pay method nic nie pisze czyli jest za darmo a microsoft jest tak bogaty że jeśli by zapłaciłza koszty przesyłki to nic by mu się nie stało

PS. JAkie to dokładnie programy:?:

Złączono Posta : 01.07.2005 (Pią) 8:57

**********************************

Please keep this e-mail for your records.

**********************************

Thank you for your order, it is being processed and should arrive within 28 days.

Order For: Visual Studio 2005 Beta Experience Kit

Order Number: 01205007868748

Order Date: June 30, 2005

************

Ship to:

************

Mój adres

************

Billed to:

************

Mój adres

*********************************

Following is a list of the items in your order:

Part Number: 121-00019

Description: Visual Studio 2005 Beta Experience

Qty: 1

Unit Price: 0.00

Order Cost: 0.00

Total: 0.00 EUR

(EUR = EURO)

VAT has been added to the price for the following countries:

Click here for details: https://oms.one.microsoft.com/TC/STO/Vat(en.htm Shipping charges are included in the price and apply to all countries.

**********************************

Do not reply to this e-mail. This message was sent to you using an automated system. This e-mail alias is not monitored for replies. If you need help, please contact us through one of the methods described below.

Przetłumaczy mi to ktoś:?:

No zamówiłeś Visual Studio 2005 Beta Experience

Hmmm faktycznie nic nie płacisz, nawet za przesyłkę :slight_smile:

nic nie płaci sie, nawet za przesyłke, mój znajomy to zamówił dwa tygodnie temu i dostał ja pare dni temu, przysyłają ci kurierem i całkowicie za darmo!!

Tylko druga sprawa, czy w ogóle to jakoś użyjesz, bo to b. zaawansowane narzędzie…

Lisek i Ryan kiedyś o tym mówili.

boczi Jak jest za darmo i wiem co to jest to chętnie sięz takim czymś pobawie

No jasne cała polska mentalność :arrow: jak za darmo to trza brać, nie ważne czy mi sie przyda czy nie :PPP

No pewnie jak za friko to biore 8)

I ani razu tego nie użyjesz, moge się założyć, nawet teraz nie wiesz co to jest i do czego służy :stuck_out_tongue:

a skąd wiesz? może zacznie mu się chcieć poznawać to cacko i zacznie się nim bawić. nie sądze żeby nie wiedział do czego ono służy

Właśnie do czego to jest jak tacy mądrzy jesteście?

:twisted:

to jest oprogramowanie do tworzenia programów :smiley:

No tak tak jak Visual studio 6? Jak tak to już wszystko jasne :wink: bartekn77 rzeczywiście po co ci to umiesz ty przynajmniej w pascalu programować lub C++? jak nie to ten program ci jest niepotrzebny