Visual Studio i .NET Framework - problem

Witam.

Ostatnio z potrzeby zainstalowałem obie rzeczy. Niestety, wraz z programami zainstalowało się mnóstwo badziewia na kompie, rózne narzędzia itp (bo zapomniałem odznaczyć). Okazało się ,ze i tak nie było mi to potrzebne, usunąłem wszystkie komponenty. Niestety, przez przypadek usunąłem także komponenty, które chyba już wcześniej były na komputerze :confused: I teraz np. nie mogę uruchomić jednej z gier, gdyż wyskakuje błąd, że “Nie można uruchomić aplikacji, gdyż konfiguracja równoczesna jest nieprawidłowa”.

I z tego, co zdążyłem się zorientować, jest to właśnie błąd spowodowany tym, że usunąłem coś potrzebnego :confused:

Byłby mi ktoś w stanie powiedzieć, które komponenty tych programów są potrzebne na komputerze, żebym nie musiał instalować całego badziewia, bo strasznie śmieci komputer? Z góry dziękuję.

P.s. Jeżeli cos jest potrzebne, na przykład zrzut ekranu z zainstalowanych programów na kompie, proszę napisac, to wrzucę.

Prawdopodobnie usunąłeś Microsoft Visual C++ Redistributable Package, czyli biblioteki, które są potrzebne do uruchamiania programów stworzonych właśnie w Visual Studio.

Wpisz do wyszukiwarki, pobierz i zainstaluj:

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86)

Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x64)

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86)

Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64)

W przypadku posiadania systemu 32-bitowego instalujesz tylko wersje x86, w przypadku 64-bitowego obie - x86 i x64. Istnieją też wersje 2005, ale możliwe, że ich nie będziesz potrzebował.

2010 miałem, zainstalowałem 2008, ponadto, zainstalowałem framework 4.5 i nadal nie działa.

P.s. W dzienniku aplikacji znalazłem, że nie może znaleźć tego elementu:

Microsoft.VC80.CRT,processorArchitecture=“x86”,publicKeyToken=“1fc8b3b9a1e18e3b”,type=“win32”,version=“8.0.50727.6195”

Tylko nei wiem, który to jest ;< Coś z visual c++ ale nie wiem co ;<

Dodane 02.02.2013 (So) 21:36

Nikt nie wie, jak mi pomóc?