VMware Server-zajęcie przez niego podzespołów

Tworząc wirtualny system w VMware Server,trzeba wydzielić pamięć RAM dla tego systemu.I tu pojawia się moje pytanie: czy pamięć wydzielona dla wirtualnego systemu będzie używana tylko w trakcie jego używania,czy po wyłączeniu VMware Server pamięć ta będzie ponownie dostępna dla rzeczywistego systemu?

Po wyłączeniu VMware Server nie będzie używana pamięć.

A jak mam procesor AMD Duron 1200 MHz, to czy on wytrzyma obsłużenie tych dwóch systemów naraz? Na ogół temp. wynosi 60 stopni a w upałach z 68 stopni.

A czy używając VMware Server będe mógł sobie wybrać system jaki zainstaluje czy muszę zainstalować go z własnej płyty?

No mało tych danych, ile ramu. Coś cieńko to widzę AMD Duron 1200 MHz

procesor powinien dac sobie rade system będziesz musiał zainstalować z własnej płytki ale jak dobrze poszukasz w necie to powinieneś znależć gotowe wirtualne maszyny

Procesor już znacie,obecnie mam 256 MB RAM dysk twardy 40GB.

za mało RAMu na twoim miejscu bym nie instalował no chyba że na VMware chcesz mieć DOSa :wink:

Właśnie przymierzam się dokupić dodatkowo 512 MB RAMu.

Ale kolega mi mówił,że szło by zainstalowac Linuxa jako system wirtualny,zajmujący 64 MB RAMu z jakimś środowiskiem graficznym.

zainstalować zawsze można ale nie wiem czy to bedzie działać lepiej poczekaj aż bedziesz miał więcej RAMu zresztą jak chcesz spróbować nie zaszkodzi

albo bez środowiska.

Ale lepiej dokup ramu i będziesz miał spokój

Będzie konieczna aktualizacja BIOSU do kupna RAMU? Nie mam pojęcia jak się to robi.

nie

Z parametrami dużo nie podziała, nawet jak dokupi pamięć.

Co to znaczy?