Voip

mam pytanie czy da sie z internetu na komórki dzownić bo na stacjonarne tak, a jesli sie da to jakies kierunkowe pisze sie? przykładowo chce na komórke 504555666 zadzwonic to co przed tym jakie numery sie daje?

usluga jest aktywna tylko na telefony stacjonarne :frowning:

nie zgadzam się z tym i to na 100% bo np z nawijki która jest w wpkontakt można dzwonić na wszsystkie sieci idea era plus hyah czy sami swoji.

Tylko wada jest taka że cena takiego połączenia na koomórke tynosi 78gr a ja z komórki dzwinie taniej :smiley:

ale np tlenofon podobno daje taka mozliwosc ze mozna na telefony komorkowe dzwonic. “Tlenofon wykorzystuje możliwości Internetu do dzwonienia na telefony stacjonarne i komórkowe (w Polsce i za granicą)”

Złączono Posta : 20.07.2005 (Sro) 13:01

siwy to kolega Michał_Q napisal ze ta usluga jest nieaktywna a nie ja :stuck_out_tongue:

Wiem ale to to głupie forum tak zrobiło bo ja tylko dałem zacytuj zaznaczone a to głupie forum wpisało twój nick.

wyczytalem to na innych forach ze dopiero po wykupieniu kredytu mozna dzwonic na komorki :stuck_out_tongue:

dał bym ci warninga :x :twisted:

wpisujesz +48 i numer np.504848969, ale najpierw wykupić musisz limit, np. polecam ci skype, ma najlepszą jakośc rozmów , doładujesz konto nawet smsem :smiley:

poczytaj http://www.skype.onet.pl

no niestety, nie wiesz to radze ci nie pisać :twisted:

bo wprowadzasz w błąd

tlenofon i wszyscy inni operatorzy voip, np. skype, tlenofon, nawijka, easy call

A jak mam powiedzieć jak daje zacytuj zaznaczone no i cytuje tylko daje inny nick na górze wcześniej tam pisało master997 a to była wypowiedz michała_Q

Ej ale po co przez voip dzwonić na komurki jak przez voip na komórki jest drożej niż z komórki na komurke bo np w nawijce 78gr :smiley: