VoipBuster

Witam, mam pytanie dotyczące programu jak wyżej: dlaczego moge sie prze owy program dodzownić za darmo za granicę a w Polsce w żaden sposób. Przed numerem właściwym wstukuje kierunek na Polske 0048 i nic. Prosze o pomoc i pozdrawiam sebcioseb

spróbuj przed 48 dać plus !!

a takie pytanie mam ile czasu mozna z tego dzwonic??? aaa i czy przerywa rozmowe np po 1:30 min. :slight_smile: ? i zabawa od nowa ?

Zobacz tutaj moze cos cie zainteresuje

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=37418

Teoretycznie nie powinno rozlaczac no ale rozlacza z uwagi na zapchane łacze jak wiadomo darmowa uslyga przyciaga ludzi :P:P:P

Pozdrawiam.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=37418

Powinno być np. tak:

0048** 22 **xxxxxxx

22 --> kierunkowy do Warszawy (wpisz taki, który odpowiada Twojemu miastu)

+48 też może być, przynajmniej ja tak dzwonie

np. do Zamościa dzwoni cię tak 004884numertelefonu

Rozmawiać można 2 minutki, po 2 minutach rozłancza cię i możesz jeszcze raz zadzwonić

Też często tak mam.Poprostu musisz wyczekać ten moment :wink: Chodzi oto że jest jakis limit na dzwonienie do Polski a ostatnio ten program cieszy się coraz większa popularnością

U mnie można tylko 1minutkę :?

Dzięk,i już działa

trzeba po kierunku na Polske wybrac kierunek miasta bez zera np: 0048228614758. Pozdrawiam sebcioseb. Ja rozmawiam 1,5 minuty

Qrde a ja nie moge sie tam zarejestrowac :frowning: Co chwila blad wyskakuje a po tym pisze ze sie rejestruje i za chwile znowu ten sam blad , prubowalem prze roznych nickow , hasel , pisalo tez cos o firewallu ale nie mam zadnego :expressionless:

takie są uroki bezpłatnego dzwonienia, zarejestruj sie jutro :slight_smile:

Wlasnie…testowalem ten programik i po 10 minutach wywalilem z dysku…powod kiepska jakosc polaczenia…wole zaplacic te kilka groszy i slyszec rozmowce :stuck_out_tongue:

Pozdrawiam,

Witam

Ja uzywam tego programu od dluzszego czasu.Wplacilem 1 euro i rozmawiam z Polska (mieszkam w Londynie) bez ograniczen czasowych(nie rozlacza mnie po 2 min jak to bylo zanim zaplacilem).Na jakosc jak narazie nie narzekam.Ogolnie polecam.Dodam ze spedzam czasem wiele godzin na rozmowach,szczegolnie w Soboty i Niedziele

A masz najnowszą wersję tego programu ??

Ja również nie mogłem się zarejestrować, wszedłem w aktualizacje, zaktualizowałem i poszło od kopa.

Ja np mam najnowsza wersje tzn mialem bo wywalilem i mialem drobne klopoty z rejestracja…serwer przeciazony czy cos…no ale po 10 minutach udalo sie, wiec chyba poprostu trzeba miec szczescie

Pozdrawiam,